FUTSAL Bajnokság 2017/2018 Szezon Versenynaptár

IV. Dunaújvárosi Futsal Bajnokság 2017/2018 Szezon

Megjegyzés:

  • A góllövők nevét a jegyzőkönyvekből kiírva hitelesítjük
  • ( H ) = halasztást kért csapat
  • ( I ) = halasztás időjárás miatt
  • ( E ) = elmaradt mérkőzés / csapat
  • ( V ) = visszalépett

ALAPSZAKASZ

I. Forduló

2017. NOVEMBER 27. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

 KULCS SE 

Ócsai Norbert (4), Mácsfalvi Gergely (2), Kiss János

7 - 10

 STEELWORKERS

Dorogi Viktor (3), Farkas Erik (3), Kovács Zsolt (3), Szili Szabolcs 

 FC FAKABÁT 

Szabó István, Osváth Péter

2 - 5

 BLACK & WHITE

Glonczi Gábor (2), Fazekas Sándor (2), Karf Máté

 YAFFASZÜNET 

Subi Tamás (3), Princz Gábor, Szakács László, Bojás Miklós, Lepsényi József

7 - 7

 ZÉRÓ TOLERANCIA

Schneider Dávid (4), Jeney Flórián (2), Prainer Richárd 

2017. NOVEMBER 29. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

 DUNAFERR DUE 

Muchan Arlen (2), Nagy Erik, Boldizsár Csaba, Hajdú Norbert

5 - 4

 PERKÁTAI SE

 Broschek Patrik (3), Kis Norbert

2017. NOVEMBER 29. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

 SIKER ABLAK GSV 

Balogh Dávid (4), Takács Titusz (2), Pap István, Balázs Roland

8 - 4

 

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

Kovács Dávid Dániel (2). Nebucz Márk, Tóth Norbert

2017. NOVEMBER 30. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

 KEMI KER KFT 

Juhász János (3), Ivacs Gábor (2), Rajna Róbert (2), Szalai Norbert, Südi Dániel

9 - 5

 B.T.MIRAGE

Kiss Patrik (2), Dániel István, Gere Gábor, Németh Zsolt

  KAN ÁSZOK FC 

Kriski Tamás, Sraj Krisztián, Csordás István, Szabó Zsolt, Puskás Attila Kristóf

5 - 10

 DUNABIZTOS MICRO

Schrancz László (2), Oroszi Krisztián (2), Schőn Róbert, Molnár Tamás, Prókai Norman, Hatvany Attila, Sarok Norbert, Bartók S. Barnabás

PAPA SE 

Jámbor Olivér, Kurucz Péter

2 - 13

 CITY CAFE

Csanaki Sándor (4), Mészáros István (3), Varjas István (2), Somogyi Sándor (2), Szabó Gábor, Freud Krisztián

II. Forduló

2017. DECEMBER 04. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

 BLACK & WHITE 

Kiss Ádám

1 - 12

 KULCS SE

Mácsfalvi Gergely (2), Ócsai Norbert, Pasqúalini Adrián (5), Godó Tivadar, Fehér Krisztián, Nyárasdy Péter, Balla Dávid

 ZÉRÓ TOLERANCIA 

Horváth Róbert, Bíró Bence, Drózdik Péter

3 - 13

 SIKER ABLAK GSV

Miskolczi Zoltán (3), Pap István (2), Takács Titusz (2), Balogh Dávid (2), Megyesi István, Iványi Zalán, Balázs Roland, Ürmös Zoltán

 B.T. MIRAGE 

Deimel Dávid (3), Németh Zsolt, Varga Attila

5 - 7

 KAN ÁSZOK FC

Puskás Attila (3), Csordás István (3),Szűcs Balázs

2017. DECEMBER 06. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

 STEELWORKERS 

 Dorogi Viktor (3), Farkas Erik (2), Horváth Dániel (2)

7 -  2

 DUNAFERR DUE

Munchan Arlen, Garda Bence

2017. DECEMBER 06. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

Nebucz Márk (4), Tóth Norbert (2), Schrick Dániel (2), Hamar Erik (2), Nagy Ákos

11 - 2

 

 KEMI-KER KFT

Pukánszky Zoltán (2)

2017. DECEMBER 07. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

PERKÁTAI SE 

Broschek Patrik (4), Pintér Károly (3), Kis Norbert (2), Kovács Krisztián, Ferencz Zoltán, Tóth Attila,

12 - 3

 PAPA SE

 Rada Dániel, Tolnai Gábor, Tölgyes Gergely

 CITY CAFE 

Somogyi Sándor (3), Ritter Tamás (2), Szabó Gábor, Mészáros István

7 - 2

 FC FAKABÁT

Cserkuti Bertold, Szabó István

 DUNABIZTOS MICRO 

Sarok Norbert (5), Hatvany Attila (4), Molnár Tamás (4), Martin Kriztián (3), Schőn Robert, Oroszi László, Prókai Norman, Schrancz László 

20 - 8

 YAFFASZÜNET

Tóth Attila (3), Czagány Zoltán (3), Princz Gábor, Subi Tamás

III. Forduló

2017. DECEMBER 11. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

FAKABÁT 

Birgány Pál, Cserkuti Bertold 

2 - 12

 PERKÁTAI SE

Broschek Patrik (3), Kis Norbert (3), Ferencz Zoltán (2), Kovács Krisztián (2), Kovács Roland, Vámosi Róbert

PAPA SE 

Kósa István (2), Rada Dániel 

3 - 15

 STEELWORKERS

Kovács Zsolt (4), Dorogi Benjámin (3), Farkas Erik (3), Horváth Dániel (2), Felföldi Zsolt, Szili Szabolcs, Rabijász Dávid 

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

Tóth Norbert (3), Hamar Erik (3),  Kovács Dávid (2), Nebucz Márk (2), , Mondovics Zoltán (2), Fancsali Attila (2), Kovács Roland, Schrick Dániel

16 - 2

 ZÉRÓ TOLERANCIA

 Biró Bence, Nagy Gábor

2017. DECDEMBER 13. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

DUNAFERR DUE 

Nagy Szabolcs (2), Szabó Márk (2), Nagy Erik, Garda Bence, Bartha Roland, Kovács Krisztián

8 - 3

 KULCS SE

Kiss János (2), Ocsai Norbert

2017. DECEMBER 13. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

KAN ÁSZOK FC  

Puskás Attila (3), Csordás István (3), Kollár-Kerezsi Róbert

7 - 19

 KEMI-KER KFT

Juhász János (10), Pukánszky Zoltán (6), Mazán Balázs (3)

2017. DECEMBER 14. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

SIKER ABLAK GSV  

Balogh Dávid (4), Megyesi István

5 - 6

 DUNABIZTOS MICRO

Oroszi László (4), Prókai Norman, Hatvany Attila

 BLACK & WHITE 

Fazekas Sándor (2), Karf Máté, Tábori Tamás

4 - 6

 CITY CAFE

Freud Krisztián (3), Somogyi Sándor, Mészáros István, Csanaki Sándor

 YAFFASZÜNET 

Subi Tamás (4), Kápolnási Attila (3), Váradi Ákos

8 - 3

 B.T. MIRAGE

Dániel István, Bogó Gábor, Deimel Dávid

IV. Forduló

2017. DECEMBER 18. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

KULCS SE 

Mácsfalvi Gergely (4), Balla Dávid (3), Pasqualini Adrián (2), Molnár Zoltán (2), Fehér Krisztián (2)

13 - 10

 PAPA SE

Tolnai Gábor (4), Rada Dániel (3), Tölgyes Gergely, Jámbor Olivér, Kósa István

 KAN ÁSZOK FC

Puskás Attila (2), Csordás István

3 - 22

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

Tóth Norbert (5), Nebucz Márk (5), Kovács Dávid (3), Schrick Bence (2), Mondovics Zoltán (2), Schrick Dániel (2), Hamar Erik, Fancsali Attila, Puskás Attila (öngól)

DUNABIZTOS MICRO 

Oroszi László (4), Schőn Róbert (3), Martin Krisztián, Hatvany Attila, Molnár Tamás, Sarok Norbert, Balogh Bertalan, Schrancz László

13 - 2

 ZÉRÓ TOLERANCIA

Jeney Flórián, Schneider Dávid

2017. DECEMBER 20. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

DUNAFERR DUE

Szabados Máté (3), Garda Bence (3), Szabó Kristóf (2), Kovács Krisztián, Boldizsár Csaba

10 - 4

 BLACK & WHITE

Hertz Ádám (3), Fazekas Sándor

2017. DECEMBER 20. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

STEELWORKERS 

Dorogi Viktor (4), Farkas Erik (3), Kovács Zsolt (3), Dorogi Benjámin (2), Rabijász Dávid (2), Horváth Dániel

15 - 1

 

 FC FAKABÁT

Birgány Pál

2018. JANUÁR 04. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

KEMI-KER KFT 

Mazán balázs (5), Rajna Róbert (3), Pukánszky Zoltán (2), Juhász János (2), Szalai Norbert (2)

14 - 3

 YAFFASZÜNET

Hatvany Gergely, Kápolnási Attila, Tóth Attila

B.T. MIRAGE 

Bogó Gábor (2), Deimel Dávid, Egerszegi Roland

4 - 7

 SIKER ABLAK GSV

Balogh Dávid (4), Takács Titusz (3)

PERKÁTAI SE

Kovács Krisztián, Vámosi Róbert, Kovács Róbert

3 - 8

 CITY CAFE

Somogyi Sándor (3), Varjas István (2), Ferud Krisztián (2), Szabó Gábor

V. Forduló

2018. JANUÁR 08. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

 ZÉRÓ TOLERANCIA 

Bíró Bence (2), Nagy Gábor (2), Horváth Róbert, Schneider Dávid

6 - 7

 B.T. MIRAGE

Deimel Dávid (3), Egerszegi Roland, Gere Gábor, Dániel István, Bogó Gábor

 SIKER ABLAK GSV 

-

0 - 10

 KEMI-KER KFT

Szalai Norbert (6), Broschek Dávid (2), Juhász János, Németh Tamás

 BLACK & WHITE 

Fazekas Sándor (3), Kiss Ádám, Fejős Attila

5 - 16

 PERKÁTAI SE

Kovács Krisztián (7), Broschek Patrik (3), Bartók Marcell (3), Palóka Csaba (2), Szekszárdi István

2018. JANUÁR 10. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

 PAPA SE

-

-

 DUNAFERR DUE

-

2018. JANUÁR 10. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

Kovács Roland (5), Nebucz Márk

6 - 4

 

 DUNABIZTOS MICRO

Bartók S. Barnabás (3), Prókai Norman

2018. JANUÁR 11. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

 YAFFASZÜNET 

Tóth Attila 84), Princz Gábor (3), Subi Tamás (2), Szakács László (2), Hatvany Gergely

12 - 8

 KAN ÁSZOK FC

Puskás Attila (3), Csordás István (2), Kriski Tamás, Szűcs Balázs, Hegyes Zoltán

 CITY CAFE 

Mészáros István (2)

2 - 6

 STEELWORKERS

 Dorogi Viktor (2), Farkas Erik (2), Horváth Dániel, Szili Szabolcs

 FC FAKABÁT 

Boross Balázs (3), Szeitz Flórián, Szalai Tamás

5 - 5

 KULCS SE

 Mácsfalvi Gergely (2), Godó Tivadar, Molnár Zoltán, Kis-Szabó Zsolt

VI. Forduló

2018. JANUÁR 15. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

 STEELWORKERS 

Dorogi Viktor (5), Szili Szabolcs (2), Horváth Dániel (2), Dorogi Benjámin

10 - 3

 PERKÁTAI SE

Palóka Csaba, Kovács Roland, Ferencz Zoltán

 KEMI-KER KFT 

Szalai Norbert (5), Móricz Csaba (2), Pukánszky Zoltán (2), Mészáros Attila, Németh Tamás, Juhász János

12 - 3

 ZÉRÓ TOLERANCIA

Drózdik Dániel, Horváth Róbert, Bíró Bence

KULCS SE

Nyárasdy Péter, Balla Dávid 

2 - 3

 CITY CAFE

Mészáros Martin, Somogyi Sándor, Freud Krisztián

2018. JANUÁR 17. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

 20.30 DUNAFERR DUE 

-

-

 FC FAKABÁT

-

2018. JANUÁR 17. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

20.30 KAN ÁSZOK FC 

-

-

 SIKER ABLAK GSV

-

2018. JANUÁR 18. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

 18.30 PAPA SE 

-

-

 BLACK & WHITE

-

 19.30 YAFFASZÜNET 

-

-

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

-

20.30 B.T. MIRAGE 

-

-

 DUNABIZTOS MICRO

-

RÁJÁTSZÁS

I. Forduló

2018. JANUÁR 29. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2018. JANUÁR 31. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

-

-

-

-

-

2018. JANUÁR 31. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

2018. FEBRUÁR 01. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

II. Forduló

2018. FEBRUÁR 05. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2018. FEBRUÁR 07. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

-

-

-

-

-

2018. FEBRUÁR 07. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

2018. FEBRUÁR 08. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

III. Forduló

2018. FEBRUÁR 12. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2018. FEBRUÁR 14. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

-

-

-

-

-

2018. FEBRUÁR 14. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

 

-

-

2018. FEBRUÁR 15. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

IV. Forduló

2018. FEBRUÁR 19. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2018. FEBRUÁR 21. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

-

-

-

-

-

2018. FEBRUÁR 21. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

 

-

-

2018. FEBRUÁR 22. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

-

-

-

-

-

 

Jelenlegi hely