FUTSAL Bajnokság 2017/2018 Szezon Versenynaptár

IV. Dunaújvárosi Futsal Bajnokság 2017/2018 Szezon

Megjegyzés:

  • A góllövők nevét a jegyzőkönyvekből kiírva hitelesítjük
  • ( H ) = halasztást kért csapat
  • ( I ) = halasztás időjárás miatt
  • ( E ) = elmaradt mérkőzés / csapat
  • ( V ) = visszalépett

DÖNTŐ

    IV. AMATŐR FUTSAL BAJNOKSÁG  - DÖNTŐ
    2018. ÁPRILIS 4. SZERDA - DUNAÚJVÁROS EGYETEM 21.00

    DUNABIZTOS MICRO 

     - 

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

      GÓLSZERZŐK  
    DUDÁS PÉTER  JÁTÉKVEZETŐK SZŰCS ZOLTÁN

    IV. Futsal bajnokság felsőház állása

    RÁJÁTSZÁS

    I. Forduló

    2018. FEBRUÁR 05. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

     KAN-ÁSZOK FC 

    Mészáros Árpád (3), Végh Gábor (2), Weixl Attila, Puskás Attila Kristóf

    7 - 5

     BLACK & WHITE

     Fazekas Sándor (4), Tábori Tamás

     B.T. MIRAGE 

    Egerszegi Roland (2), Ifj Tapaszi Zoltán (2), Deimel Dávid (2)

    6 - 5

     PAPA SE

     Baranyai Norbert (2), Kuurucz Péter, Jámbor Olivér, Fehér Péter

     ZÉRÓ TOLERANCIA 

    Drózdik Dániel (2), Bíró Bence

    3 - 10

     PERKÁTAI SE

     Szekszárdi István (2), Bartók Marcell (2), Kovács Kriztián (2), Kovács Roland (2), Papp Attia, Bíró Bence (öngól)

    2018. FEBRUÁR 07. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

     YAFFASZÜNET

    Tóth Attila (4), Lepsényi József (2), Czagány Zoltán (2), Tárnok István

    9 - 8

     FC FAKABÁT

     Boross Balázs (4), Kada Richárd (2), Szalai Tamás, Birgány Pál

    2018. FEBRUÁR 07. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

     KEMI-KER KFT 

     

    0 - 11

     

     DUNAFERR DUE U20

     Szabados Máté (3), Bartha Roland (3), Kovács Krisztián (2), Velez Donát, Munchan   Arlen, Nagy Erik

    2018. FEBRUÁR 08. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    SIKERABLAK GSV 

    Balázs Roland (4), Kiss Norbert (2)

    6 - 11

     STEELWORKERS

     Dorogi Viktor (4), Kovács Zsolt (2), Szili Szabolcs (2), Dorogi Benjámin, Felföldi Zsolt,   Kovács József

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

    Kovács Roland (2), Hamar Erik (2), Kovács Dávid Dániel (2), Schrick Dániel (2), Mondovics Zoltán 

    9 - 1

     KULCS SE

     Godó Tivadar

     DUNABIZTOS MICRO 

    Balogh Péter (3), Oroszi László (2), Molnár Tamás 

    6 - 5

     CITY CAFE

     Somogyi Sándor (2), Freud Krisztián, Szabó Gábor, Balogh Péter (öngól)

    II. Forduló

    2018. FEBRUÁR 12. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

    PERKÁTAI SE 

    Szekszárdi István (3), Vámosi Róbert (3), Palóka Csaba (2)

    8 - 12

     B.T. MIRAGE

    Ifj Tapaszi Zoltán (8), Dániel István (2), Varga Attila, Deimel Dávid

    FC FAKABÁT 

    Birgány Pál, Szabó István, Osváth Péter

    3 - 6

     KAN-ÁSZOK FC

    Puskás Attila (3), Szűcs Balázs (2), Mészáros Árpád

     CITY CAFE 

    Szabó Gábor, Angyal Krisztián

    2 - 15

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

    Tóth Norbert (5), Kovács Roland (2), Hamar Erik (2), Schrick Bence (2), Fancsali Attila, Kovács Dávid, Nebucz Márk, Schrick Dániel

    2018. FEBRUÁR 14. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

     KULCS SE 

    Ócsai Norbert, Godó Tivadar

    2 - 14

     DUNABIZTOS MICRO

    Oroszi László (3), Hatvany Attila (3), Bartók S. Barnabás (2), Balogh Bertalan (2), Schrancz László (2), Molnár Tamás, Sarok Norbert

    2018. FEBRUÁR 14. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

     DUNAFERR DUE U20

    Bartha Roland (3), Kovács Krisztián, Muchan Arlen, Hajdú Norbert, Velez Donát

    7 - 3

     

    SIKERABLAK GSV

    Balázs Roland (3)

    2018. FEBRUÁR 15. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

     PAPA SE

    Tolnai Gábor (2), Tölgyes Gergely (2), Kósa István (2)

    6 - 3

     ZÉRÓ TOLERANCIA

    Bíró Bence (2), Kozma Ádám

     BLACK & WHITE 

    Marczinka Bence, Berczeli Károly

    2 - 9

     YAFFASZÜNET

    Princz Gábor (5), Tóth Attila (2), Subi Tamás (2)

     STEELWORKERS 

    Horváth Dániel (5), Szili Szabolcs (5), Farkas Erik (2), Dorogi Benjámin (2), Dorogi Viktor (2)

    16 - 4

     KEMI-KER KFT

    Broschek Dávid (3), Németh Tamás

    III. Forduló

    2018. FEBRUÁR 19. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

     B.T. MIRAGE 

    Deimel Dávid (2), Egerszegi Roland, Dániel István, Varga Attila

    5 - 5

     FC FAKABÁT

    Boross Balázs (2), Szeitz Flórián, Cserkuti Bertold, Szalai Tamás

     YAFFASZÜNET 

    Tóth Attila (4), Subi Tamás (2), Princz Gábor (2)

    8 - 5

     PAPA SE

    Tolnai Gábor (2), Hoffer Béla (2), Kósa István

      ZÉRÓ TOLERANCIA 

    Bíró Bence (3), Schneider Dávid (2)

    5 - 9

     BLACK & WHITE

    Glonczi Gábor (3), Fazekas Sándor (3), Berczeli Károly, Tábori Tamás, Drózdik Péter (öngól)

    2018. FEBRUÁR 21. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

    DUNABIZTOS MICRO 

    Balogh Péter (2), Schrancz László, Hatvany Attila, Bartók Barnabás, Oroszi krisztián

    6 - 5

     STEELWORKERS

    Kovács Zsolt (3), Farkas Erik, Dorogi Viktor

    2018. FEBRUÁR 21. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

    GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

    Hamar Viktor (2), Fancsali Attila (4), Kovács Roland

    7 - 6

     

     DUNAFERR DUE U20

    Bartha Roland (2), Szabó Kristóf, Boldizsár Csaba (2), Garda Bence

    2018. FEBRUÁR 22. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    KEMI-KER KFT 

    Mazán Balázs (2), Broschek Dávid (2), Ivacs Gábor (4), Pukánszky Zoltán, Deli Adrián, Németh Tamás (3), Südi Dániel

    14 - 4

     KULCS SE

    Godó Tivadar (3), Fehér Krisztián, 

    SIKERABLAK GSV 

    Balázs Roland, Iványi Zalán (2)

    3 - 11

     CITY CAFE

    Varjas István (2), Freud Krisztián (7), Szabó Gábor, Mészáros István, 

    KAN-ÁSZOK FC  

    Csordás István (2), Kollár Kerezsi Róbert, Mészáros Árpád (2), Puskás Attila (3)

    8 - 5

     PERKÁTAI SE

    Kovács Krisztián, Kovács Roland, Vígházi Roland, Palóka Csaba 

    IV. Forduló

    2018. FEBRUÁR 26. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

    FC FAKABÁT 

    Boross Balázs (2), Szabó István, Szeitz Flórián

    5 - 4

     ZÉRÓ TOLERANCIA

    Biró Bence, Horváth Róbert (2), Kozma Ádám

    PAPA SE 

    Baranyai Norbert, Kurucz Péter

    2 - 11

     KAN-ÁSZOK FC

    Végh Gábor (5), Szücs Balázs, Csordás István, Domokos Tamás, Mészáros Árpád, Puskás Attila (2),  

    BLACK & WHITE 

    Tábori Tamás, Fazekas Sándor (3), Glonczi Gábor

    5 - 5

     B.T. MIRAGE

    Tapaszi zoltán (3), Egerszegi Roland, Deimel Dávid

    2018. FEBRUÁR 28. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

    STEELWORKERS 

    Horváth Dániel (4), Dorogi Benjamin (2)

    6 - 9

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

    Kovács Dániel (3), Mondovics Zoltán, Hamar Erik (4), Nebucz Márk, 

    2018. FEBRUÁR 28. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

    DUNAFERR DUE U20

    Hajdú Norbert, Bartha Roland

    2 - 3

     

     DUNABIZTOS MICRO

    Hatvany Attila, Molnár Tamás, Oroszi Krisztián

    2018. MÁRCIUS 01. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    PERKÁTAI SE

    -

    0 - 5

     YAFFASZÜNET

    -

    KULCS SE 

    Godó Tivadar (5), Pulai Tibor, Mácsfalvi Gergely (3), Balla Dávid (2), Fehér Krisztián, 

    12 - 6

     SIKERABLAK GSV

    Balogh Dávid, Takács Titusz (2), Megyesi István (3)

    CITY CAFE  

    Szabó Gábor, Angyal Krisztián (2), Somogyi Sándor 

    4 - 7

     KEMI-KER KFT

    Mazán Balázs (4), Juhász János, Deli Adrián, öngól

     

    ALAPSZAKASZ

    I. Forduló

    2017. NOVEMBER 27. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

     KULCS SE 

    Ócsai Norbert (4), Mácsfalvi Gergely (2), Kiss János

    7 - 10

     STEELWORKERS

    Dorogi Viktor (3), Farkas Erik (3), Kovács Zsolt (3), Szili Szabolcs 

     FC FAKABÁT 

    Szabó István, Osváth Péter

    2 - 5

     BLACK & WHITE

    Glonczi Gábor (2), Fazekas Sándor (2), Karf Máté

     YAFFASZÜNET 

    Subi Tamás (3), Princz Gábor, Szakács László, Bojás Miklós, Lepsényi József

    7 - 7

     ZÉRÓ TOLERANCIA

    Schneider Dávid (4), Jeney Flórián (2), Prainer Richárd 

    2017. NOVEMBER 29. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

     DUNAFERR DUE 

    Muchan Arlen (2), Nagy Erik, Boldizsár Csaba, Hajdú Norbert

    5 - 4

     PERKÁTAI SE

     Broschek Patrik (3), Kis Norbert

    2017. NOVEMBER 29. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

     SIKER ABLAK GSV 

    Balogh Dávid (4), Takács Titusz (2), Pap István, Balázs Roland

    8 - 4

     

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

    Kovács Dávid Dániel (2). Nebucz Márk, Tóth Norbert

    2017. NOVEMBER 30. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

     KEMI KER KFT 

    Juhász János (3), Ivacs Gábor (2), Rajna Róbert (2), Szalai Norbert, Südi Dániel

    9 - 5

     B.T.MIRAGE

    Kiss Patrik (2), Dániel István, Gere Gábor, Németh Zsolt

      KAN ÁSZOK FC 

    Kriski Tamás, Sraj Krisztián, Csordás István, Szabó Zsolt, Puskás Attila Kristóf

    5 - 10

     DUNABIZTOS MICRO

    Schrancz László (2), Oroszi Krisztián (2), Schőn Róbert, Molnár Tamás, Prókai Norman, Hatvany Attila, Sarok Norbert, Bartók S. Barnabás

    PAPA SE 

    Jámbor Olivér, Kurucz Péter

    2 - 13

     CITY CAFE

    Csanaki Sándor (4), Mészáros István (3), Varjas István (2), Somogyi Sándor (2), Szabó Gábor, Freud Krisztián

    II. Forduló

    2017. DECEMBER 04. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

     BLACK & WHITE 

    Kiss Ádám

    1 - 12

     KULCS SE

    Mácsfalvi Gergely (2), Ócsai Norbert, Pasqúalini Adrián (5), Godó Tivadar, Fehér Krisztián, Nyárasdy Péter, Balla Dávid

     ZÉRÓ TOLERANCIA 

    Horváth Róbert, Bíró Bence, Drózdik Péter

    3 - 13

     SIKER ABLAK GSV

    Miskolczi Zoltán (3), Pap István (2), Takács Titusz (2), Balogh Dávid (2), Megyesi István, Iványi Zalán, Balázs Roland, Ürmös Zoltán

     B.T. MIRAGE 

    Deimel Dávid (3), Németh Zsolt, Varga Attila

    5 - 7

     KAN ÁSZOK FC

    Puskás Attila (3), Csordás István (3),Szűcs Balázs

    2017. DECEMBER 06. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

     STEELWORKERS 

     Dorogi Viktor (3), Farkas Erik (2), Horváth Dániel (2)

    7 -  2

     DUNAFERR DUE

    Munchan Arlen, Garda Bence

    2017. DECEMBER 06. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

    Nebucz Márk (4), Tóth Norbert (2), Schrick Dániel (2), Hamar Erik (2), Nagy Ákos

    11 - 2

     

     KEMI-KER KFT

    Pukánszky Zoltán (2)

    2017. DECEMBER 07. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    PERKÁTAI SE 

    Broschek Patrik (4), Pintér Károly (3), Kis Norbert (2), Kovács Krisztián, Ferencz Zoltán, Tóth Attila,

    12 - 3

     PAPA SE

     Rada Dániel, Tolnai Gábor, Tölgyes Gergely

     CITY CAFE 

    Somogyi Sándor (3), Ritter Tamás (2), Szabó Gábor, Mészáros István

    7 - 2

     FC FAKABÁT

    Cserkuti Bertold, Szabó István

     DUNABIZTOS MICRO 

    Sarok Norbert (5), Hatvany Attila (4), Molnár Tamás (4), Martin Kriztián (3), Schőn Robert, Oroszi László, Prókai Norman, Schrancz László 

    20 - 8

     YAFFASZÜNET

    Tóth Attila (3), Czagány Zoltán (3), Princz Gábor, Subi Tamás

    III. Forduló

    2017. DECEMBER 11. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

    FAKABÁT 

    Birgány Pál, Cserkuti Bertold 

    2 - 12

     PERKÁTAI SE

    Broschek Patrik (3), Kis Norbert (3), Ferencz Zoltán (2), Kovács Krisztián (2), Kovács Roland, Vámosi Róbert

    PAPA SE 

    Kósa István (2), Rada Dániel 

    3 - 15

     STEELWORKERS

    Kovács Zsolt (4), Dorogi Benjámin (3), Farkas Erik (3), Horváth Dániel (2), Felföldi Zsolt, Szili Szabolcs, Rabijász Dávid 

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

    Tóth Norbert (3), Hamar Erik (3),  Kovács Dávid (2), Nebucz Márk (2), , Mondovics Zoltán (2), Fancsali Attila (2), Kovács Roland, Schrick Dániel

    16 - 2

     ZÉRÓ TOLERANCIA

     Biró Bence, Nagy Gábor

    2017. DECDEMBER 13. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

    DUNAFERR DUE 

    Nagy Szabolcs (2), Szabó Márk (2), Nagy Erik, Garda Bence, Bartha Roland, Kovács Krisztián

    8 - 3

     KULCS SE

    Kiss János (2), Ocsai Norbert

    2017. DECEMBER 13. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

    KAN ÁSZOK FC  

    Puskás Attila (3), Csordás István (3), Kollár-Kerezsi Róbert

    7 - 19

     KEMI-KER KFT

    Juhász János (10), Pukánszky Zoltán (6), Mazán Balázs (3)

    2017. DECEMBER 14. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    SIKER ABLAK GSV  

    Balogh Dávid (4), Megyesi István

    5 - 6

     DUNABIZTOS MICRO

    Oroszi László (4), Prókai Norman, Hatvany Attila

     BLACK & WHITE 

    Fazekas Sándor (2), Karf Máté, Tábori Tamás

    4 - 6

     CITY CAFE

    Freud Krisztián (3), Somogyi Sándor, Mészáros István, Csanaki Sándor

     YAFFASZÜNET 

    Subi Tamás (4), Kápolnási Attila (3), Váradi Ákos

    8 - 3

     B.T. MIRAGE

    Dániel István, Bogó Gábor, Deimel Dávid

    IV. Forduló

    2017. DECEMBER 18. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

    KULCS SE 

    Mácsfalvi Gergely (4), Balla Dávid (3), Pasqualini Adrián (2), Molnár Zoltán (2), Fehér Krisztián (2)

    13 - 10

     PAPA SE

    Tolnai Gábor (4), Rada Dániel (3), Tölgyes Gergely, Jámbor Olivér, Kósa István

     KAN ÁSZOK FC

    Puskás Attila (2), Csordás István

    3 - 22

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

    Tóth Norbert (5), Nebucz Márk (5), Kovács Dávid (3), Schrick Bence (2), Mondovics Zoltán (2), Schrick Dániel (2), Hamar Erik, Fancsali Attila, Puskás Attila (öngól)

    DUNABIZTOS MICRO 

    Oroszi László (4), Schőn Róbert (3), Martin Krisztián, Hatvany Attila, Molnár Tamás, Sarok Norbert, Balogh Bertalan, Schrancz László

    13 - 2

     ZÉRÓ TOLERANCIA

    Jeney Flórián, Schneider Dávid

    2017. DECEMBER 20. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

    DUNAFERR DUE

    Szabados Máté (3), Garda Bence (3), Szabó Kristóf (2), Kovács Krisztián, Boldizsár Csaba

    10 - 4

     BLACK & WHITE

    Hertz Ádám (3), Fazekas Sándor

    2017. DECEMBER 20. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

    STEELWORKERS 

    Dorogi Viktor (4), Farkas Erik (3), Kovács Zsolt (3), Dorogi Benjámin (2), Rabijász Dávid (2), Horváth Dániel

    15 - 1

     

     FC FAKABÁT

    Birgány Pál

    2018. JANUÁR 04. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    KEMI-KER KFT 

    Mazán balázs (5), Rajna Róbert (3), Pukánszky Zoltán (2), Juhász János (2), Szalai Norbert (2)

    14 - 3

     YAFFASZÜNET

    Hatvany Gergely, Kápolnási Attila, Tóth Attila

    B.T. MIRAGE 

    Bogó Gábor (2), Deimel Dávid, Egerszegi Roland

    4 - 7

     SIKER ABLAK GSV

    Balogh Dávid (4), Takács Titusz (3)

    PERKÁTAI SE

    Kovács Krisztián, Vámosi Róbert, Kovács Róbert

    3 - 8

     CITY CAFE

    Somogyi Sándor (3), Varjas István (2), Ferud Krisztián (2), Szabó Gábor

    V. Forduló

    2018. JANUÁR 08. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

     ZÉRÓ TOLERANCIA 

    Bíró Bence (2), Nagy Gábor (2), Horváth Róbert, Schneider Dávid

    6 - 7

     B.T. MIRAGE

    Deimel Dávid (3), Egerszegi Roland, Gere Gábor, Dániel István, Bogó Gábor

     SIKER ABLAK GSV 

    -

    0 - 10

     KEMI-KER KFT

    Szalai Norbert (6), Broschek Dávid (2), Juhász János, Németh Tamás

     BLACK & WHITE 

    Fazekas Sándor (3), Kiss Ádám, Fejős Attila

    5 - 16

     PERKÁTAI SE

    Kovács Krisztián (7), Broschek Patrik (3), Bartók Marcell (3), Palóka Csaba (2), Szekszárdi István

    2018. JANUÁR 10. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

     PAPA SE

    -

    -

     DUNAFERR DUE

    -

    2018. JANUÁR 10. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

    Kovács Roland (5), Nebucz Márk

    6 - 4

     

     DUNABIZTOS MICRO

    Bartók S. Barnabás (3), Prókai Norman

    2018. JANUÁR 11. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

     YAFFASZÜNET 

    Tóth Attila 84), Princz Gábor (3), Subi Tamás (2), Szakács László (2), Hatvany Gergely

    12 - 8

     KAN ÁSZOK FC

    Puskás Attila (3), Csordás István (2), Kriski Tamás, Szűcs Balázs, Hegyes Zoltán

     CITY CAFE 

    Mészáros István (2)

    2 - 6

     STEELWORKERS

     Dorogi Viktor (2), Farkas Erik (2), Horváth Dániel, Szili Szabolcs

     FC FAKABÁT 

    Boross Balázs (3), Szeitz Flórián, Szalai Tamás

    5 - 5

     KULCS SE

     Mácsfalvi Gergely (2), Godó Tivadar, Molnár Zoltán, Kis-Szabó Zsolt

    VI. Forduló

    2018. JANUÁR 15. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

     STEELWORKERS 

    Dorogi Viktor (5), Szili Szabolcs (2), Horváth Dániel (2), Dorogi Benjámin

    10 - 3

     PERKÁTAI SE

    Palóka Csaba, Kovács Roland, Ferencz Zoltán

     KEMI-KER KFT 

    Szalai Norbert (5), Móricz Csaba (2), Pukánszky Zoltán (2), Mészáros Attila, Németh Tamás, Juhász János

    12 - 3

     ZÉRÓ TOLERANCIA

    Drózdik Dániel, Horváth Róbert, Bíró Bence

    KULCS SE

    Nyárasdy Péter, Balla Dávid 

    2 - 3

     CITY CAFE

    Mészáros Martin, Somogyi Sándor, Freud Krisztián

    2018. JANUÁR 17. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

     DUNAFERR DUE 

    Nagy Erik (5), Garda Bence (4), Szabados Máté (4), Szabó Kristóf, Szabó Márk, Kovács Krisztián

    16 - 2

     FC FAKABÁT

    Cserkuti Bertold, Boross Ákos

    2018. JANUÁR 17. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

     KAN ÁSZOK FC 

    Kollár-Kerezsi Róbert (3)

    3 - 19

     SIKER ABLAK GSV

    Balogh Dávid (8), Megyesi István (4), Kiss Norbert (2), Takács Titusz (2), Pap István (2), Ürmös Zoltán

    2018. JANUÁR 18. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

     PAPA SE 

    Tölgyes Gergely (3), Rada Dániel, Tolnai Gábor, Baranyai Norbert

    6 - 5

     BLACK & WHITE

    Fazekas Sándor (3), Farkas János, Glonczi Gábor

     YAFFASZÜNET 

    Tóth Attila (2), Subi Tamás (2), Princz Gábor

    5 - 6

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

    Tóth Norbert (3), Nebucz Márk (2), Kovács Roland

     B.T. MIRAGE 

    Ifj Tapaszi Zoltán (3), Török János

    4 - 11

     DUNABIZTOS MICRO

    Sarok Norbert (3), Prókai Norman (2), Hatvany Attila (2), Schőn Róbert (2), Oroszi László, Varga Attila (öngól)

    VII. Forduló

    2018. JANUÁR 22. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

     ZÉRÓ TOLERANCIA 

    Bíró Bence (4), Nagy Gábor (3), Drózdik Dániel, Schneider Dávid

    9 - 9

     KAN-ÁSZOK

    Puskás Attila (5), Sraj Krisztián, Csordás István, Kriski Tamás, Szűcs Balázs

     PERKÁTAI SE 

    Papp Attila (2), Kovács Krisztián

    3 - 5

     KULCS SE

    Mácsfalvi Gergely (3), Godó Tivadar (2)

    SIKERABLAK GSV 

    Takács Titusz (6), Balázs Roland (3), Miskolczi Zoltán (2), Kiss Norbert

    12 - 3

     YAFFASZÜNET

    Tóth Attila (2), Subi Tamás

    2018. JANUÁR 24. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

     CITY CAFE 

    Mészáros István, Szabó Gábor, Freud Krisztián, Varjas István

    4 - 4

     DUNAFERR DUE

    Szabados Máté (2), Szabó Kristóf, Szabó Márk

    2018. JANUÁR 24. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

    DUNABIZTOS MICRO 

    Bartók S. Barnabás (3), Schőn Róbert (2), Hatvany Attila, Oroszi László 

    7 - 6

     KEMI-KER KFT

    Südi Dániel (2), Németh Tamás (2), Szalai Norbert, Deli Adrián

    2018. JANUÁR 25. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    FC FAKABÁT 

    Cserkuti Berold (2), Boross Balázs

    3 - 3

     PAPA SE

    Tolnai Gábor, Jámbor Olivér, Hoffer Béla

     GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

    Hamar Erik (4), Mondovics Zoltán (4), Kovács Roland (2), Tóth Norbert (2), Kovács Dávid, Nebucz Márk 

    14 - 2

     B.T. MIRAGE

    Deimel Dávid (2)

    BLACK & WHITE  

    Hertz Ádám (2), Fazekas Sándor (2), Glonczi Gábor, Berczeli Károly, Kovács József (öngól)

    7 - 23

     STEELWORKERS

    Dorogi Viktor (8), Horváth Dániel (5), Kovács Zsolt (5), Farkas Erik (2), Kovács József (2), Dorogi Benjámin

    RÁJÁTSZÁS

    I. Forduló

    2018. JANUÁR 29. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. JANUÁR 31. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. JANUÁR 31. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 01. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    II. Forduló

    2018. FEBRUÁR 05. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 07. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 07. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 08. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    III. Forduló

    2018. FEBRUÁR 12. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 14. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 14. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

     

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 15. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    IV. Forduló

    2018. FEBRUÁR 19. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 21. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM

    -

    -

    -

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 21. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

     

    -

    -

    2018. FEBRUÁR 22. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

    -

     

    -

    -

    -

    -

    -

     

    Jelenlegi hely