DLSZ kispályás labdarúgás

Kispályás Labdarúgás Heti Program

MARKÓ LAJOS VÁROSI FUTSAL BAJNOKSÁG

 5. FORDULÓ

2018. JANUÁR 15. HÉTFŐ - ARANY JÁNOS ISKOLA

18.30 STEELWORKERS 10 - 3 PERKÁTAI SE
19.30 KEMI-KER KFT 12 - 3 ZÉRÓ TOLERANCIA
20.30 KULCS SE 2 - 3 CITY CAFE

2018. JANUÁR 17. SZERDA - ARANY JÁNOS ISKOLA

20.30 KAN-ÁSZOK FC 3 - 19 SIKER ABLAK GSV
2018. JANUÁR 17. SZERDA - DUNAÚJVÁROSI EGYETEM
20.30 DUNAFERR DUE RENALPIN U20  - FC FAKABÁT
2018. JANUÁR 18. CSÜTÖRTÖK - ARANY JÁNOS ISKOLA
18.30 PAPA SE - BLACK & WHITE
19.30 YAFFASZÜNET - GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
20.30 B.T. MIRAGE - DUNABIZTOS MICRO

CAMPUS II. OSZTÁLY XI. FORDULÓ

2017. NOVEMBER 07. KEDD - LORÁNTFFY ISKOLA SPORTPÁLYA

18.00  UNIÓ TAXI 1 - 4  VARÁZS-KÉP
19.00  GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 5 - 4  GYALOG GALOPP
2017. NOVEMBER 10. PÉNTEK - LORÁNTFFY ISKOLA SPORTPÁLYA
18.00  SZÉCHENYI PÉKSÉG 6 - 7  BLACK & WHITE
19.00  IRAPUATO 6 - 3  PAPA SE
20.00   AKRASZ-BAU SE 5 - 4  ASZTALOS GUMISZERVÍZ
DECATHLON SENIOR OSZTÁLY X. FORDULÓ
2017. NOVEMBER 13. HÉTFŐ - VIDÁMPARKI KIS MŰFÜVES PÁLYA
18.00 FEJÓ-THERM KFT. 2 - 4  SUNSET
2017. NOVEMBER 15. SZERDA - VIDÁMPARKI KIIS MŰFÜVES PÁLYA
19.00  AFRICAS 5 - 4  AKRASZ-HOLIDAY
20.00  ISD POWER KFT. 5 - 13  KISKOHÁSZ - HAVEROK
CORSO OLD BOYS OSZTÁLY IX. FORDULÓ
2017. NOVEMBER 13. HÉTFŐ - VIDÁMPARKI KIS MŰFÜVES PÁLYA
19.00  HUNGÁRIA OLD BOYS 3 - 19  SPORIK
20.00  FÜREDI PANTIÓ SENIOR 8 - 2  PENTELEI ASZUK
CARISSA "NŐI" OSZTÁLY
2017. NOVEMBER 1. HÉTFŐ 1-6 FORDULÓ
13.00  BARACS SE. 5 - 1  VÁROSGAZDA UA.
13.30  HOLLER UNFC. 0 - 3  IKARUS MAROSHEGY
14.00  BARACS SE. 1 - 2  HOLLER UNFC.
14.30  VÁROSGAZDA UA. 0 - 7  IKARUS MAROSHEGY
15.00  HOLLER UNFC. 1 - 1  VÁROSGAZDA UA.
15.30  BARACS SE. 1 - 0  IKARUS MAROSHEGY
16.00  BARACS SE. 6 - 2  VÁROSGAZDA UA.
16.30  HOLLER UNFC. 0 - 4  IKARUS MAROSHEGY
17.00  BARACS SE. 2 - 0  HOLLER UNFC.
17.30  VÁROSGAZDA UA. 0 - 6  IKARUS MAROSHEGY
18.00  HOLLER UNFC. 2 - 1  VÁROSGAZDA UA.
18.30  BARACS SE. 1 - 0  IKARUS MAROSHEGY
NEMZETI BAJNOKSÁG FUTSAL I. OSZTÁLY
8. FORDULÓ

2017. NOVEMBER 20. HÉTFŐ 19.00.

Dunaújváros Sportcsarnok (2400 Dunaújváros, Eszperantó u. 2.)

DUNAFERR DUE RENALPIN FC

4 - 3

NYÍRGYULAJ KSE

NEMZETI BAJNOKSÁG III. OSZTÁLY (KÖZÉP CSOPORT)
XV. FORDULÓ - 2017. NOVEMBER 18. SZOMBAT 13.00 ÓRA
VECSÉS STADION (2220 Vecsés, Dózsa György u. 3.)

VECSÉSI FC.

0 - 1

DUNAÚJVÁROS PASE

Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség

Jelenlegi hely