DLSZ kispályás labdarúgás

Kispályás Labdarúgás Heti Program

MARKÓ LAJOS VÁROSI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG

ZEUS I. OSZTÁLY X. FORDULÓ (RÁJÁTSZÁS)

2017. MÁJUS 29. HÉTFŐ - LORÁNTFFY ISKOLA SPORTPÁLYA (FELSŐHÁZ)

20.00  FEJÓ-THERM KFT.  2 - 5  KARMACSI AUTÓ FC.
2017. JÚNIUS 01. CSÜTÖRTÖK - LORÁNTFFY ISKOLA SPORTPÁLYA (FELSŐHÁZ)
20.00  MÉ-SZI FRUCHT KFT. 5 - 9  DUNAFERR VASAS
SZABADNAPOS: TREND INGATLAN HAMUTIPRÓK
2017. MÁJUS 29. HÉTFŐ - LORÁNTFFY ISKOLA SPORTPÁLYA (ALSÓHÁZ)
20.00  SIKERABLAK GSV. 2 - 8  SZP-ASZTALOS XXL M.M.I.
2017. JÚNIUS 01. CSÜTÖRTÖK - LORÁNTFFY ISKOLA SPORTPÁLYA (ALSÓHÁZ)
19.00  GBB KFT.  0 - 5 (j.n.)  DUNABIZTOS-MICRO
SZABADNAPOS: GYALOG GALOPP
MARKÓ LAJOS VÁROSI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG

CAMPUS II. OSZTÁLY XXII. FORDULÓ

2017. JÚNIUS 06. KEDD - LORÁNTFFY ISKOLA SPORTPÁLYA

18.00  KISCSÖVESEK  1 - 6  STEELWORKERS
19.00  AKRASZ-BAU SE  3 - 2  VARÁZS-KÉP
20.00  ELIT ALAKULAT  3 - 4  ASZTALOS GUMISZERVIZ
2017. JÚNIUS 09. PÉNTEK - LORÁNTFFY ISKOLA SPORTPÁLYA
18.00  IRAPUATO  3 - 9  KEMI-KER-MIRAGE
19.00  BLACK AND WHITE  15 - 8  B.T. TEAM
SZABADNAPOS: TRIPLEX KFT.
MARKÓ LAJOS VÁROSI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG
DECATHLON SENIOR OSZTÁLY XXI. FORDULÓ
2017. JÚNIUS 07. SZERDA - VIDÁMPARKI KIS MŰFÜVES PÁLYA
18.30  CSSZSC  3 - 10  FEJÓ-THERM KFT.
19.30  ISD POWER KFT.  1 - 5  AFRICAS
20.30  MACSŐ  5 - 4  AKRASZ-HOLIDAY
SZABADNAPOS: SUNSET
MARKÓ LAJOS VÁROSI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG
CORSO OLD BOYS OSZTÁLY XVIII. FORDULÓ

2017. MÁJUS 29. HÉTFŐ - VIDÁMPARKI KIS MŰFÜVES PÁLYA

19.00  PENTELEI ASZUK  9 - 3  SPORIK
20.00  FÜREDI PANZIÓ  12 - 2  HUNGÁRIA OLD BOYS
MARKÓ LAJOS VÁROSI KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ BAJNOKSÁG
CARISSA "NŐI" OSZTÁLY VII. FORDULÓ
2017. JÚNIUS 24. SZOMBAT (BARACS SE SPORTTELEP - MŰFÜVES PÁLYA)
09.00  HOLLER UNFC. 0 - 10  BARACS SE.
10.00  DUNAÚJVÁROS PASE  9 - 1  HOLLER UNFC.
11.00  DUNAÚJVÁROS PASE  2 - 0  BARACS SE.
NEMZETI BAJNOKSÁG FUTSAL I. OSZTÁLY
FELSŐHÁZI RÁJÁTSZÁS 10. FORDULÓ

2017. JÚNIUS 06. KEDD, 20.30.

BUDAÖRS, BUDAÖRSI VÁROSI SPORTCSARNOK (2040 Budaörs, Hársfa u. 6.)

ARAMIS SE

 

 

0 - 4

DUNAFERR DUE RENALPIN

 

NEMZETI BAJNOKSÁG III. OSZTÁLY (KÖZÉP CSOPORT)
XXXIV. FORDULÓ - 2017. JÚNIUS 04. VASÁRNAP, 18.00 ÓRA
DUNAÚJVÁROS, DUNAÚJVÁROS STADION (2400 Dunaújváros, Eszperantó u. 2-4)

DUNAÚJVÁROS PASE

 

2 : 3

 SZEKSZÁRDI UFC.

 

Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség

Jelenlegi hely