VII. Ádám Anita, VIII. Héger Ádám és III. Komáromi Ádám Emléktorna

Esemény ideje: 
2020. november 1. vasárnap 08:00
Az eseményig még 3 nap van hátra
Oszd meg másokkal!

VII. Ádám Anita, VIII. Héger Ádám és III. Komáromi Ádám Emléktorna, Dunaújváros Sportcsarnok, 2020. november 1. vasárnap

Újra emlékezünk, mint ahogy minden évben barátainkra, sporttársainkra. Távolodik a tragédiák időpontja, de erősödik bennünk az a szeretet mellyel újra és újra összejövünk, felidézzük alakjukat, mosolyukat. A közös emlékezés mindhárom fiatal sportolóra egy olyan összefogás immár évek óta, amikor egy pillanatra egymásra, nézünk visszarepülünk a múltba, és még velünk van Ádám Anita, Héger Ádám és Komáromi Ádám. Sportolva emlékezünk, ahogy ők is tennék. Nem feledünk benneteket!

További információ a rendezvényről

Időpont: 2020. november 1. vasárnap 08:00 - 18:30
Helyszín: Dunaújváros Sportcsarnok - Dunaújváros, Eszperantó út 2-4.
Főtámogató: DMJV Önkormányzata
Támogató: Carissa Sportegyesület, Bronz Kávézó és Lottózó, AVON Dunaújváros, Carissa Virágüzlet, AA Mozgásstúdió, Héger József, Baracs SE, Komáromi László, Brand Pizzéria Dunaújváros
Rendező: Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség
Jelentkezési díj férfi mezőny: 16.800 Ft / csapat
Jelentkezési díj női mezőny: 13.500 Ft / csapat
Jelentkezés: dmjv.dlsz@gmail.com
Telefon: +36-70-616-5941

Sorsolás és technikai megbeszélés

Időpont: 2020. október 19. hétfő 18:15 óra
Helyszín: Bronz Kávézó & Lottózó, 2400 Dunaújváros - Béke körút 1.

Bronz Kávézó és Lottózó Dunaújváros

Az Emléktorna díjazása

Férfi mezőny:

1. helyezett: Vándorserleg, kupa, 12 darab egyedi érme, díszoklevél, 10.000 ft értékű vásárlási utalvány a Bronz Kávézó jóvoltából, ajándék sör - Héger József felajánlásával
2. helyezett: kupa, 12 darab egyedi érme, díszoklevél, ajándék sör - Héger József felajánlásával
3. helyezett: kupa, 12 darab egyedi érme, díszoklevél, ajándék sör - Héger József felajánlásával
Legjobb játékos: díszserleg, díszoklevél, 1 darab 3000 ft értékű vásárlási utalvány a Bronz Kávézó jóvoltából, Joma futballcipő (utalvány) - Fehérvári József felajánlásával
Legjobb kapus: díszserleg, díszoklevél, 1 darab 3000 ft értékű vásárlási utalvány a Bronz Kávézó jóvoltából, kapuskesztyű - Héger József felajánlásával
Döntő legjobb játékosa: 20.000 ft értékű Sportutalvány - Komáromi László felajánlása
Gólkirály: díszserleg + díszoklevél, 1 darab 3000 ft értékű vásárlási utalvány a Bronz Kávézó jóvoltából 
DLSZ+: díszserleg, díszoklevél, 1 darab 3000 ft értékű vásárlási utalvány a Bronz Kávézó jóvoltából
Miklós István "Nap Pillanata" díj:  díszserleg, díszoklevél, 1 darab 3000 ft értékű vásárlási utalvány a Bronz Kávézó jóvoltából

Női mezőny:

1. helyezett: Vándorserleg, kupa, 12 darab egyedi érme, díszoklevél, 10.000 ft értékű vásárlási utalvány a Bronz Kávézó jóvoltából
2. helyezett: kupa, 12 darab egyedi érme, díszoklevél
3. helyezett: kupa, 12 darab egyedi érme, díszoklevél
Legjobb játékos: díszserleg, díszoklevél, 1 darab 5000 ft értékű kozmetikai utalvány - Csepecz Edina felajánlásával, Joma futballcipő (utalvány) - Fehérvári József felajánlásával
Legjobb kapus:  díszserleg, díszoklevél, 1 darab 5000 ft értékű kozmetikai utalvány - Csepecz Edina felajánlásával, kapuskesztyű - Héger József felajánlásával
Carissa díj: Ajándéktárgy - Carissa Sportegyesület jóvoltából
Gólkirálynő: díszserleg,díszoklevél, 1 darab 5000 ft értékű kozmetikai utalvány - Csepecz Edina felajánlásával
DLSZ+: díszserleg, díszoklevél, 1 darab 5000 ft értékű kozmetikai utalvány - Csepecz Edina felajánlásával
Miklós István "Nap Pillanata" díj:  díszserleg, díszoklevél, 1 darab 5000 ft értékű kozmetikai utalvány - Csepecz Edina felajánlásával

Nevezett csapatok: A kupára a nevezés a regisztráció elküldése (email) és a nevezési díj beérkezése, befizetése után válik hivatalossá!

VIII. HÉGER ÁDÁM ÉS III. KOMÁROMI ÁDÁM EMLÉKTORNA 
NEVEZETT FÉRFI CSAPATOK
CSAPAT JELENTKEZETT NEVEZETT
1. KOMÁROMI ÁDÁM BARÁTAI IGEN IGEN
2. NAGYVENYIM FC IGEN IGEN
3. HÉGER ÁDÁM BARÁTAI IGEN IGEN
4. BARACS SE U19 IGEN IGEN
5. REAL CONCORD IGEN IGEN
6. SAD HEART IGEN IGEN(+200) KP
7. DUNAÚJVÁROS FUTSAL UP IGEN IGEN
8. KEMI KER KFT. IGEN IGEN
9. BARÁTOK FC IGEN IGEN
10. ÚJPEST  IGEN IGEN
VII. ÁDÁM ANITA EMLÉKTORNA 
NEVEZETT NŐI CSAPATOK
CSAPAT JELENTKEZETT NEVEZETT
1. SÁRKERESZTES IGEN IGEN (-1.500)
2. DUNAÚJVÁROS PASE IGEN IGEN (-1.500)
3. BARACS 1. IGEN IGEN
4. KISKUNHALAS IGEN IGEN
5. BARACS 2. IGEN IGEN
6. BAKONYSÁRKÁNY IGEN IGEN
VIII. HÉGER ÁDÁM ÉS III. KOMÁROMI ÁDÁM EMLÉKTORNA  2020 – CSOPORTBEOSZTÁSOK
A CSOPORT B CSOPORT
1. KOMÁROMI ÁDÁM BARÁTAI 1. ÚJPEST FC
2. SAD HEART 2. KEMI-KER KFT
3. BARACS SE U19 3. DUNAÚJVÁROSI FUTSAL UP
4. REAL CONCORD 4. BARÁTOK FC
5. NAGYVENYIM FC 5. HÉGER ÁDÁM BARÁTAI
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK
A CSOPORT
08.00 KOMÁROMI ÁDÁM BARÁTAI     SAD HEART
08.20  BARACS SE U19     REAL CONCORD
08.40 NAGYVENYIM FC     SAD HEART
09.00 KOMÁROMI ÁDÁM BARÁTAI     BARACS SE U19
09.20 REAL CONCORD     NAGYVENYIM FC
09.40 BARACS SE U19     SAD HEART
10.00 NAGYVENYIM FC     KOMÁROMI ÁDÁM BARÁTAI
10.20 SAD HEART    REAL CONCORD
10.40 (K) NAGYVENYIM FC     BARACS SE U19
11.00 (K) REAL CONCORD     KOMÁROMI ÁDÁM BARÁTAI
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK
B CSOPORT
10.00 (K) ÚJPEST FC    KEMI-KER KFT
10.20 (K) DUNAÚJVÁROSI FUTSAL UP     BARÁTOK FC
10.40 HÉGER ÁDÁM BARÁTAI    KEMI-KER KFT
11.00 ÚJPEST FC    DUNAÚJVÁROSI FUTSAL UP
11.30 MEGEMLÉKEZÉS
12.00 BARÁTOK FC   HÉGER ÁDÁM BARÁTAI
12.20 DUNAÚJVÁROSI FUTSAL UP     KEMI-KER KFT
12.40 HÉGER ÁDÁM BARÁTAI     ÚJPEST FC
13.00 KEMI-KER KFT    BARÁTOK FC
13.20 HÉGER ÁDÁM BARÁTAI     DUNAÚJVÁROSI FUTSAL UP
13.40 BARÁTOK FC    ÚJPEST FC
A CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
HELY  CSAPAT M GY D V RG-KG PONT
1.   4        -   
2.   4        -   
3.   4        -   
4.   4        -   
5.   4        -   
B CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
HELY  CSAPAT M GY D V RG-KG PONT
1.   4        -   
2.   4        -   
3.   4        -   
4.   4        -   
5.   4        -   
EGYENES KIESÉSES SZAKASZ
NÉGY KÖZÉ JUTÁSÉRT
14.00 A1   -   B4
14.20 A2   -   B3 
14.40 A3   -   B2
15.00 A4   -    B1
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT
15.20    -   
15.40     -   
BRONZMÉRKŐZÉS
16.00    -   
ARANYMÉRKŐZÉS
16.20    -   
16.50 EREDMÉNYHÍRDETÉS

 

VIII. HÉGER ÁDÁM ÉS III. KOMÁROMI ÁDÁM EMLÉKTORNA 2020
VÉGEREDMÉNY
1. HELY  
2. HELY  
3. HELY  
KÜLÖNDÍJASOK
LEGJOBB JÁTÉKOS  
LEGJOBB KAPUS  
GÓLKIRÁLY  
DLSZ + DÍJ  
A DÖNTŐ LEGJOBBJA  
MIKLÓS ISTVÁN  "A NAP PILLANATA" DÍJ  

NŐI MEZŐNY

Dénes Nikolett a kupa főszervezője (DLSZ): A Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség 2020. november 1-én, vasárnap szervezi meg az VII. Ádám Anita Emléktornát. Találkozzunk ismét és emlékezzünk nagyszerű sportemberünkre! Ádám Anita 2014-ben, tragikus körülmények között távozott közülünk, de a dunaújvárosi női labdarúgók nem felejtik el őt! Ezúttal is várunk mindenkit a rendezvényre - barátok, volt csapattársak, ismerősök róhatják le tiszteletüket. Nem hagyjuk elhalványulni emlékét, focival, virágokkal, gyertyákkal és néma csenddel adózunk sportolónk előtt. A lányoknál ismét gálamérkőzés keretében találkozhatunk Anita csapatával, a Retro válogatottal, akik a Sárkeresztes labdarúgóival fognak megküzdeni. Az izgalmakkal teli mérkőzés 12 órakor veszi majd kezdetét! Várunk Mindenkit sok szeretettel november 1-én a Dunaújváros Sportcsarnokban, hogy ismét együtt tisztelegjünk Anita emléke előtt!

VII. ÁDÁM ANITA EMLÉKTORNA – NŐI MEZŐNY
CSAPAT
 1. BARACS 1.
 2. BARACS 2.
 3. SÁRKERESZTES
 4. KISKUNHALAS
 5. DUNAÚJVÁROS PASE
 6. BAKONYSÁRKÁNY
VII. ÁDÁM ANITA EMLÉKTORNA
KÖRMÉRKŐZÉSEK
11.30. MEGEMLÉKEZÉS
12:00. GÁLAMÉRKŐZÉS  RETRO-SÁRKERESZTES
12:20 BARACS 1.   BARACS 2.
12:38 SÁRKERESZTES   KISKUNHALAS
12:56 DUNAÚJVÁROS PASE   BAKONYSÁRKÁNY
13:14 BARACS 2.   SÁRKERESZTES
13:32 BARACS 1.   DUNAÚJVÁROS PASE
13.50 KISKUNHALAS   BAKONYSÁRKÁNY
14.08 SÁRKERESZTES   BARACS 1.
14.26 BARACS 2.   BAKONYSÁRKÁNY
14.44 KISKUNHALAS   DUNAÚJVÁROS PASE
15.02 BAKONYSÁRKÁNY   SÁRKERESZTES
15.20 KISKUNHALAS   BARACS 2.
15.38 BARACS 1.   BAKONYSÁRKÁNY
15.56 DUNAÚJVÁROS PASE   SÁRKERESZTES
16.14 BARACS 1.   KISKUNHALAS
16.32 BARACS 2.   DUNAÚJVÁROS PASE
17.00 ÓRA EREDMÉNYHIRDETÉS

A NŐI MEZŐNY VÉGEREDMÉNYE

A NŐI MEZŐNY VÉGEREDMÉNYE
HELY CSAPAT M GY D V RG-KG PONT
1.   5        -   
2.   5        -   
3.   5        -   
4.   5        -   
5.   5        -   
6.   5        -   
VII. ÁDÁM ANITA EMLÉKTORNA DUNAÚJVÁROS 2020
VÉGEREDMÉNY
1. HELY  
2. HELY  
3. HELY  
KÜLÖNDÍJASOK
LEGJOBB JÁTÉKOS  
LEGJOBB KAPUS  
GÓLKIRÁLYNŐ  
DLSZ+ DÍJ  
CARISSA DÍJ  
MIKLÓS ISTVÁN DÍJ  

 

Letölthető dokumentum: 
CsatolmányMéret
PDF ikon MLSZ Tájékoztató 184.38 KB