Dunaújváros PASE csapatkép

NB III. Közép Csoport 2017/2018 Dunaújváros PASE

A 2017/2018. évi nagypályás Nemzeti Labdarúgó Bajnokság NBIII Közép csoport eredménytabelláját tekintheti meg a helyi Dunaújváros PASE szereplésével az érdeklődő látogató. A Dunaújváros PASE labdarúgó csapata a 2017/2018. évi szezonban az NB III-as Közép csoport labdarúgó bajnokságban szerepel. 

NB III. KÖZÉP CSOPORT 2017/2018. ÉVI CSAPATAI

DUNAÚJVÁROS PASE

DUNAÚJVÁROS PASE

Budapest Honvéd FC-MFA

BUDAPEST HONVÉD FC-MFA II.

Duna Aszfalt TVSE

DUNA ASZFALT TVSE

FC Dabas

FC DABAS

 Hódmezővásárhelyi FC

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC

 Iváncsa KSE

IVÁNCSA KSE

 Kozármisleny FC

KOZÁRMISLENY FC

 M-Foci Kft Makó

M-FOCI KFT MAKÓ

 Mórahalom VSE

MÓRAHALOM VSE

 Paksi FC II.

PAKSI FC II.

 Pécsi MFC

PÉCSI MFC

 Rákosmente KSK

RÁKOSMENTE KSK

 Szekszárdi UFC

SZEKSZÁRDI UFC

 Szentlőrinc SE

SZENTLŐRINC SE

 SZEOL FC

SZEOL FC

Vecsési FC

VECSÉSI FC

 

NB III. KÖZÉP CSOPORT TABELLA 2017/2018

H  CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.  PÉCSI MFC 27 20 3 4 73 - 22 63
2.  DUNA ASZFALT TVSE 27 19 5 3 67 - 31 62
3.  IVÁNCSA KSE 27 16 7 4 57 - 38 55
4.  DUNAÚJVÁROS PASE 27 16 3 8 45 - 31 51
5.  SZENTLŐRINC SE 27 13 5 9 40 - 33 44
6.  SZEOL SC 27 13 5 9 32 - 28 44
7.  FC DABAS 27 13 3 11 43 - 38 42
8.  SZEKSZÁRDI UFC 27 9 8 10 32 - 38 35
9.  PAKSI FC II. 27 10 4 13 36 - 43 34
10.  BUDAPEST HONVÉD-MFA II 27 9 4 14 39 - 42 31
11.  RÁKOSMENTE KSK 27 8 5 14 29 - 38 29
12.  KOZÁRMISLENY FC 27 7 7 13 24 - 39 28
13.  M-FOCI KFT MAKÓ 27 7 7 13 30 - 53 28
14.  HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 27 7 6 14 28 - 45 27
15.  MÓRAHALOM VSE 27 3 7 17 27 - 53 16
16.  VECSÉSI FC 27 3 7 17 18 - 48 16

NB III. KÖZÉP CSOPORT BAJNOKSÁG 2017/2018 TAVASZI SZEZON

17. FORDULÓ - 2018. MÁRCIUS 14. SZERDA  17.00 - DUNAÚJVÁROSI STADION
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
2 - 2
SZENTLŐRINC SE
SZENTLŐRINC SE
SZEPESSY RÓBERT 5', TÓTH TIBOR 55' GÓLLÖVŐK HAMPUK ÁDÁM 61', PERGEL BENCE 86'
18. FORDULÓ - 2018. ÁPRILIS 04. SZERDA 16.00 - SZEKSZÁRDI VÁROSI SPORT ÉS SZABADIDŐKÖZPONT
SZEKSZÁRDI UFC
SZEKSZÁRDI UFC
1 - 0
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
HEGEDŰS MÁRK 22' GÓLLÖVŐK  
19. FORDULÓ - 2018. MÁRCIUS 17. SZOMBAT  17.00  DUNAÚJVÁROSI STADION
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
1 - 3
IVÁNCSA KSE
IVÁNCSA KSE
TÓTH TIBOR 37' GÓLLÖVŐK BALOGH LÁSZLÓ 8, 35' TÓTH TIBOR ÖNGÓL 20'
20. FORDULÓ - 2018. MÁRCIUS 24. SZOMBAT 15:00 KOZÁRMISLENY STADION
KOZÁRMISLENY
DPASE
1 - 3
 DUNAÚJVÁROS PASE
Kozármisleny
TÓTH MÁRK 91' GÓLLÖVŐK SZEPESSY RÓBERT 23', 44', TÓTH TIBOR 29'
21. FORDULÓ - 2018. MÁRCIUS 31. SZOMBAT 16:00 - DUNAÚJVÁROSI STADION
DUNAÚJVÁROS PASE
Duna Aszfalt TVSE
1 - 3
DUNA ASZFALT TVSE
DPASE
KOVÁCS GÁBOR 79' GÓLLÖVŐK PUSKÁS ZOLTÁN 14', 74' JUHÁSZ LÁSZLÓ 47''
22. FORDULÓ - 2018. ÁPRILIS 07. SZOMBAT  16.00 - BUDAPEST, ROJIK SPORTTELEP
RÁKOSMENTE KSK
DPASE
0 - 2
DUNAÚJVÁROS PASE
Rákosmente KSK
  GÓLLÖVŐK KARACS ROLAND 45', DOBOS ÁRON 54'
23.  FORDULÓ - 2018. ÁPRILIS 14. SZOMBAT   16.00 - PÉCS, PMFC STADION 
PÉCSI MFC
DPASE
2 - 1
DUNAÚJVÁROS PASE
Pécsi MFC
BATA KRISTÓF 2', KOLLER KRISZTIÁN 11' GÓLLÖVŐK CSEHI TAMÁS 37'
24. FORDULÓ - 2018. ÁPRILIS 21. SZOMBAT   18.00 - DUNAÚJVÁROSI STADION
DUNAÚJVÁROS PASE
M-Foci
2 - 2
M-FOCI KFT
DPASE
DOBOS ÁRON 47', 90' GÓLLÖVŐK SZÉLL KRISTÓF JÓZSEF 59', GÉMES BENCE 86'
25. FORDULÓ - 2018. ÁPRILIS 28. SZOMBAT   16.30 - MÓRAHALOM SPORTCENTRUM
MÓRAHALOM VSE
DPASE
0 - 1
DUNAÚJVÁROS PASE
Mórahalom VSE
  GÓLLÖVŐK SZEPESSY RÓBERT 19'
26. FORDULÓ - 2018. MÁJUS 05. SZOMBAT 19:00 - DUNAÚJVÁROSI STADION
DUNAÚJVÁROS PASE
FC Dabas
3 - 0
FC DABAS
DPASE
TÓTH TIBOR 48', 61', SZEPESSY RÓBERT 89' GÓLLÖVŐK  
27. FORDULÓ - 2018. MÁJUS 13. VASÁRNAP 17.00 - SZEGED VASUTAS SPORTPÁLYA
SZEOL SC
DPASE
1 - 0
DUNAÚJVÁROS PASE
SZEOL SC
BUZÁSI PÉTER 59' GÓLLÖVŐK  
28. FORDULÓ - 2018. MÁJUS 20. VASÁRNAP 19.00  - DUNAÚJVÁROSI STADION
DUNAÚJVÁROS PASE
Budapest Honvéd MFA
 
BUDAPEST HONVÉD MFA II.
DPASE
  GÓLLÖVŐK  
29.  FORDULÓ - 2018. MÁJUS 27.  VASÁRNAP  17.30 - PAKSI FC STADION
PAKSI FC II.
DPASE
 
DUNAÚJVÁROS PASE
Paksi FC
  GÓLLÖVŐK  
30. FORDULÓ - 2018. JÚNIUS 03. VASÁRNAP 17.30 - DUNAÚJVÁROSI STADION
DUNAÚJVÁROS PASE 
Vecsési FC
 
VECSÉSI FC
  GÓLLÖVŐK  

NB III. KÖZÉP CSOPORT BAJNOKSÁG 2017/2018 ŐSZI SZEZON

1. FORDULÓ - 2017. AUGUSZTUS 12. SZOMBAT  18.00 - DUNAÚJVÁROS
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
1 - 1
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
Hódmezővásárhelyi FC
CSENDES PÉTER 55' GÓLLÖVŐK ABLONCZY GERJÉN 84'
2. FORDULÓ - 2017. AUGUSZTUS 19. SZOMBAT  17.30 - SZENTLŐRINC 
SZENTLŐRINC SE
Szentlőrinc SE
1 - 2
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
DUDÁS DÁNIEL75' GÓLLÖVŐK TÓTH TIBOR 22', SZEPESSY RÓBERT 57'
3. FORDULÓ - 2017. AUGUSZTUS 26. SZOMBAT  19.00 - DUNAÚJVÁROS
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
2 - 0
SZEKSZÁRDI UFC
Szekszárdi UFC
TÓTH TIBOR 171, CSENDES PÉTER 71' GÓLLÖVŐK  
4. FORDULÓ - 2017. SZEPTEMBER 02. SZOMBAT  17.30 - IVÁNCSA
IVÁNCSA KSE
Iváncsa KSE
2 - 1
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
IMRIK LÁSZLÓ 11', MAJLÁTH HENRIK 81' GÓLLÖVŐK KARACS ROLAND 31'
5. FORDULÓ - 2017. SZEPTEMBER 09. SZOMBAT  1/.00 - DUNAÚJVÁROS
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
1 - 0
KOZÁRMISLENY 
Kozármisleny
CSENDES PÉTER 45' GÓLLÖVŐK  
6. FORDULÓ - 2017. SZEPTEMBER 16. SZOMBAT  16.00 - TISZEKÉCSKE
DUNA ASZFALT TVSE
Duna Aszfalt TVSE
2 - 3
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
ANNUS ÁRPÁD 63', PUSKÁS ZOLTÁN 86' GÓLLÖVŐK KIRÁLY BENCE 39', FERENCZ BÁLINT 70' CSENDES PÉTER 88'
7. FORDULÓ - 2017.SZEPTEMBER 23. SZOMBAT  18.00 - DUNAÚJVÁROS
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
2 - 1
RÁKOSMENTE KSK
Rákosmente KSK
SZEPESSY RÓBERT 37', CSEHI TAMÁS 86' GÓLLÖVŐK HERCZEG LÁSZLÓ TIBOR 30'
8.  FORDULÓ - 2017. SZEPTEMBER 30 SZOMBAT  16.00 - DUNAÚJVÁROS
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
2 - 3
PÉCSI MFC
Pécsi MFC
CSEHI TAMÁS 21', FERENCZ BÁLINT 73' GÓLLÖVŐK HORVÁTH ADRIÁN 18', KOLLER KRISZTIÁN 24', 33'
9. FORDULÓ - 2017. OKTÓBER 08. VASÁRNAP  15.00 - MAKÓ
M-FOCI KFT
M-Foci
1 - 2
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
SZÉLL KRISTÓF JÓZSEF 8' GÓLLÖVŐK TÓTH TIBOR 42', 81'
10. FORDULÓ - 2017. OKTÓBER 14. SZOMBAT  15.00 - DUNAÚJVÁROS
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
2 - 1
MÓRAHALOM VSE
Mórahalom VSE
KIRÁLY BENCE 15', TÓTH TIBOR 66' GÓLLÖVŐK SZALMA GERGELY 17'
11. FORDULÓ - 2017. OKTÓBER 21. SZOMBAT  14.30 - DABAS
FC DABAS
FC Dabas
3 - 2
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
SÁRKÖZI NORBERT 16', EÖRDÖGH LEVENTE 69', 73' GÓLLÖVŐK SZEPESSY RÓBERT 13', SÁRKÖZI NORBERT (ÖNGÓL) 93'
12. FORDULÓ - 2017. OKTÓBER 28. SZOMBAT  14.30 - DUNAÚJVÁROS
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
3 - 1
SZEOL SC
SZEOL SC
CSEHI TAMÁS 36', 53', TÓTH TIBOR 43' GÓLLÖVŐK  GÖNCZŐ LÁSZLÓ 59'
13. FORDULÓ - 2017. NOVEMBER 05. VASÁRNAP  13.30 - BUDAPEST, BOZSIK STADION
BUDAPEST HONVÉD MFA II.
Budapest Honvéd MFA
0 - 1
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
  GÓLLÖVŐK TÓTH TIBOR 38'
14.  FORDULÓ - 2017. NOVEMBER 12.  VASÁRNAP  13.30 - DUNAÚJVÁROS
DUNAÚJVÁROS PASE
DPASE
2 - 0
PAKSI FC II.
Paksi FC
TÓTH TIBOR 9', KIRÁLY BENCE 69' GÓLLÖVŐK -
15. FORDULÓ - 2017. NOVEMBER 18. SZOMBAT  13.00 - VECSÉS
 VECSÉSI FC
Vecsési FC
0 - 1
DUNAÚJVÁROS PASE
  GÓLLÖVŐK SZEPESSY RÓBERT 16'
16. FORDULÓ - 2017. NOVEMBER 26. VASÁRNAP  13.00 - HÓDMEZŐVÁSÁRHELY
 HÓDMEZŐVÁSÁRHELY
Hódmezővásárhelyi FC
0 - 2
DUNAÚJVÁROS PASE
- GÓLLÖVŐK SZEPESSY RÓBERT 12', CSENDES PÉTER 38'

Jelenlegi hely