Mikulás kupa legjobbjai

IV. ÉJSZAKAI MIKULÁS KUPA

Oszd meg másokkal!

Kedves csapatok, játékosok és szurkolók!

Ismét egy jó hangulatú és izgalmas tornán vagyunk túl, melyet az Ügyetlenek csapata megérdemelten nyert meg, hiszen az első helyen kívül az összes különdíjat hazavihették a reggeli eredményhirdetés után. Nagy érdeklődés és jó hangulat kísérte új kezdeményezésünket a 7-es rúgó versenyt, melynek egy JOMA teremcipő volt a fődíja. A versenyre 21 fő regisztrálta magát, melyet Vincze Zoltán nyert meg és vihette haza az új cipőjét! Reggel 6.20.- kor hagytuk el a sportcsarnokot, fáradt, de büszke játékosokkal együtt indultunk haza.
Külön köszönet segítőinknek Barbinak és Attikának, hogy egész nap segítették munkájukkal a IV. Éjszakai Mikulás Kupát.
Összességében közel 100 játékos vett részt az Éjszaka Mikulás Kupán. 22 mérkőzésen 82 gól született 528 perc alatt!

Még egyszer köszönjük nektek ezt a jó hangulatú kupát!

Hamarosan jelentkezünk következő rendezvényünkkel a XI.CARISSA KUPÁVAL!

Szili Szabolcs Ügyetlenek csapatvezetője:

Szili SzabolcsKöszönjük a rendezőknek, hogy részt vehettünk egy ilyen remek tornán, mint amilyen a Mikulás Kupa volt. Nagyon jó és izgalmas mérkőzéseket hozott a kupa, hisz remek csapatok indultak. Nagyon örülünk annak, hogy mi lehetünk a torna győztesei. Csapatunk egy baráti társaság és buli helyett inkább ezt a programot választottuk, mert nagyon szeretünk focizni! A 7-es rugó verseny nagyon jó ötlet volt, majdnem azt is sikerült megnyernünk. Gratulálok Vincze Zolinak, hogy megnyerte a Joma teremcipőt a 7-es rúgó versenyen, valamint az összes csapatnak is az elért helyezésekért! Külön gratulálok a különdíjazottjainknak is, hisz mind a három díjat az Ügyetlenek csapata kapta meg a szervezőktől! Ügyetlenek csapat tagjai : Szili Szabolcs, Szili Zoltán , Kuti András, Fridrich Dávid , Éliás Zsolt , Oroszi Krisztián , Sziládi Roland , Biró Tamás , Palkó Győző

Kuti András a torna gólkirálya (Ügyetlenek)

Először is nagyon örülök, hogy ilyen népszerű lett ez az Éjszakai Mikulás kupa, és hogy ilyen sokan kilátogattaKuti Andrásk a tornára. Ez köszönhető a szervezőknek is, amit ezúton is szeretnénk megköszönni nekik. Színvonalas, pörgős torna volt, jó meccsekkel. Jó kezdeményezés volt a 7-es rúgó verseny, ez látszott az indulók számából is, külön gratulálok a győztesnek Vincze Zolinak! Gratulálok az összes csapatnak az elért helyezésekért, ezen a már családiasnak mondható tornán, valamint a különdíjazottaknak is szeretnék gratulálni! Remek torna volt, remélem jövőre ugyanígy megrendezésre kerül.

Fridrich Dávid a torna legjobb játékosa (Ügyetlenek):

Fridrich DávidMár nem az első éjszakai mikulás kupán vettem reszt és a mostani sem okozott csalódást. Izgalmakban nem volt hiány, már a csoportokban hatalmas harcok voltak a továbbjutási helyekért. Azt hiszem, akik megvárták a hármas döntőt és nem mentek haza nem csalódtak, három fordulatos és egyben elvezetes meccset láthattak és örülök, hogy ebből mi jöttünk ki győztesen. A különdíjért külön köszönet és gratulálok a saját és a többi csapatnak is.

IV. ÉJSZAKAI MIKULÁS KUPA DUNAÚJVÁROS

Az idén is megrendezésre kerül az Éjszakai Mikulás Kupa, melyre napok alatt elkeltek a helyek. Nagy öröm számunkra, hogy a fiatal korosztályt a szombat esti órákban a sportpályára tudjuk hívni, hogy sportoljanak és versenyezzenek egymással. Idén is 8 csapat nevezését fogadtuk el, melyeket 2 négyes csoportba sorsolunk ki. A csoport küzdelmek este 20.00 órakor kezdődnek. A csoport első két helyezettje bekerül a legjobb négy közé. A csoportok 3. helyezettei az ötödik helyért, míg a csoportok 4. helyezettei a hetedik helyért folytatják a küzdelmeket. A legjobb 4 csapat keresztmérkőzéseket játszik egymással, a győztesek a döntőbe jutnak, míg a vesztesek a 3. helyért játsszák tovább a tornát. Természetesen az első három helyezett oklevelet, kupát és érmet kap, valamint a legjobb játékos, kapus és a gólkirály is különdíjjal térhet haza a kupáról.

A nézőknek és a játékosoknak 7-es rúgó versenyt hírdetünk meg, ahol a fődíj egy JOMA teremcípő, melyet a Zeus sportáruházban vehet át a legjobb rúgó!

Várhatóan a kupa eredményhirdetése reggel 6.00 órakor lesz.

Sok szeretettel várunk mindenkit a tornára!