Győzelem a rájátszásban!

Oszd meg másokkal!

Értékes győzelem a rájátszás első mérkőzésén

DF GREEN PET FUTSAL CLUBPénteken este a BME vendégeként kezdte meg a DF Green Pet Futsal csapatunk a rájátszás küzdelmeit. Tudtuk, hogy egy fiatal, agilis és sokat futó csapattal kerülünk szembe, akik az előzetes hírek szerint hasonló játékerőt képviselnek, mint együttesünk.
Az elmúlt napokban Fehér Zsolt (Dunakeszi Kinizs FC edző) segítségével sikerült begyakorolnunk néhány olyan játékelemet, amely mind a védekezésünket, mind pedig a támadójátékunkat hatékonyabbá teheti. Már az első perctől kezdve egy teljesen új játékstílusban és felfogásban játszottunk, amelynek hatásossága gyorsan igazolást is nyert, hiszen Huber megszerezte csapatunknak a vezetést (0 - 1). A hazaiak azonban gyorsan reagált és két gyors találattal megfordította a mérkőzést (2 - 1). A vezetést átvették, de lendületünket nem tudták megtörni. Nagy Attila percei következtek és két találatával ismét mi vezettünk (2 - 3). Úgy tűnt, hogy a szünetre vezetéssel vonulunk. Hogy ez nem így történt, az egy technikai (vagy talán játékvezető?!) malőrnek köszönhető egy általunk szabálytalan gólnak köszönhetően döntetlennel fejeztük be a félidőt (3 - 3)

DF GREEN PET FUTSAL CLUBA pihenő után, mintha picit az öltözőben maradtunk volna, így sajnos ellenfelünk megszerezte a vezetést Rudolf révén (4 - 3). Ezek után a küzdelem dominált a pályán. Rendre alakítottuk ki a helyzeteinket, de a lehetőségeink sajnos kimaradtak. A 36. percben az alapvonalról lőtt újabb gyönyörű gólt Huber Balázs (4 - 4).Már-már úgy tűnt döntetlen marad az első rájátszás mérkőzése, hogy nem így lett azt Aradi és Ivacs utolsó percben „remek" összjátékának köszönhetjük, melynek végén Ivacs Gábor betalált a hazaiak kapujába és találatával beállította a végeredményt (4 - 5).

Az első hazai mérkőzés március 24-én hétfőn este 18.30 órakor lesz a Dunaújváros Sportcsarnokban. Ellenfelünk a nagy múltú Ferencváros csapata lesz. Vezetőség kéri a szurkolókat jöjjenek el és szurkoljanak a csapat, hogy a rájásztsásban is sikeres legyen a város futsal csapata. A mérkőzés megtekintése ingyenes!