Centrum foci Kupa II. Forduló

Centrum Kupa II. Forduló 2018/2019. évad

Esemény ideje: 
2019. február 18. hétfő 07:45
Az eseményig még 2 nap van hátra
Oszd meg másokkal!

A Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség Gyermek,- és Ifjúsági Bizottság 2018. novemberében hagyományteremtés céljából és az ifjúsági korosztály versenyeztetésének elősegítésére útjára indította a Centrum égisze alá került Középiskolai Intézmények számára a Centrum Kupát! A kupára lány és fiú csapatok külön-külön jelentkezhetnek. Egy Intézményből akár több csapat regisztrációját is elfogadjuk! A kupasorozat második fordulója 2019. február 18-án hétfőn, a Dunaújvárosi Sportcsarnokban kerül megrendezésre, melyre várjuk az iskolák csapatait!

CENTRUM KUPA FIÚ MEZŐNY
SOR CSAPATNÉV INTÉZMÉNY TESTNEVELŐ
1.  CSONTZENÉSZEK  DUNAFERR (KÖZPONTI) SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA  BENKE ZOLTÁN
2.  ARANYCSAPAT  DUNAFERR (KÖZPONTI) SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA  BENKE ZOLTÁN
3.  KINTI FIÚK  DUNAFERR SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA  BENKE ZOLTÁN
4.  MÁKOSGUBÁK  DUNAFERR (KÖZPONTI) SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA  NÉMETH PÉTER
5.  KERÓS FIÚK  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKGIMNÁZIUM  HORVÁTH EDINA
6.  KERI FIÚK 2.  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKGIMNÁZIUM  HORVÁTH EDINA
7.  KERI 9.  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKGIMNÁZIUM  HORVÁTH EDINA
8.  RUDAS 2  RUDAS KÖZGAZDASÁGI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA  HORVÁTH ISTVÁN
9.  RUDAS 1  RUDAS KÖZGAZDASÁGI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA  KOVÁCS ZSOLT
10.  HILD FIÚK  HILD JÓZSEF SZAKGIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA  KŐVÁRI LÁSZLÓ
11.  BÁNKI  BÁNKI DONÁT SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA  PAPP PÉTER
CENTRUM KUPA LÁNY MEZŐNY
SOR CSAPATNÉV INTÉZMÉNY TESTNEVELŐ
1.  II. RÁKÓCZI  II. RÁKÓCZI FERENC KATOLIKUS GIMNÁZIUM - KISKUNHALAS   DÁVID GÉZA
2.  DUNAFERR LÁNYOK  DUNAFERR (KÖZPONTI) SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA  MARTON KRISTÓF
3.  HILDES LÁNYOK  HILD JÓZSEF SZAKGIMNÁZIUM ÉS SZAKKÖZÉPISKOLA  FEHÉR KRISZTIÁN
4.  KERÓS CSAJOK  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKGIMNÁZIUM  HORVÁTH EDINA
5.  KERÓS LÁNYOK  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKGIMNÁZIUM  HORVÁTH EDINA
6.  KERI 9 E,D  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI SZAKGIMNÁZIUM  HORVÁTH EDINA
7.  RUDAS  RUDAS KÖZGAZDASÁGI SZAKGIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA  ÁRGYELÁN DOMINIKA
8.  LORI LÁNYOK  LORÁNTFFY ZSUZSANNA SZAKGIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA  BALI ATTILA

További információ a rendezvényről:

  • Időpont: 2019. február 18. hétfő 07.45 - 14.00
  • Helyszín: Dunaújváros Sportcsarnok kis és nagyterem - Dunaújváros, Eszperantó út 2. - 4.
  • Főtámogató: DMJV Önkormányzata
  • Támogató: Acerbis Dunaújváros, Kiskohász Vendéglő
  • Rendező: Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség
  • Résztvevők: Középsikolás csapatok
  • Jelentkezési díj: 0, Ft / Csapat
  • Jelentkezés: www.dlsz.hu
  • Telefon: +36-70-616-5941

Centrum kupa díjazása:

  • 1. hely: kupa + 12 darab érem + díszoklevél
  • 2. hely: kupa + 12 darab érem + díszoklevél
  • 3. hely: kupa + 12 darab érem + díszoklevél
  • Legjobb játékos: díszserleg + díszoklevél
  • Legjobb kapus: díszserleg + díszoklevél
  • Gólkirály: díszserleg + díszoklevél
  • DLSZ+: díszserleg + díszoklevél
CENTRUM KUPA II. FORDULÓ FIÚ MEZŐNY  DUNAÚJVÁROS, 2019. FEBRUÁR 18.
A CSOPORT
1.  CSONTZENÉSZEK
2.  RUDAS B
3.  MÁKOSGUBÁK
4.  KERÓS FIÚK
5.  KERI 9
6.  ARANYCSAPAT
CENTRUM KUPA II. FORDULÓ FIÚ MEZŐNY  DUNAÚJVÁROS, 2019. FEBRUÁR 18.
B CSOPORT
1.  RUDAS A
2.  HILD FIÚK
3.  BÁNKI 1
4.  KERI FIÚK 2
5.  KINTI FIÚK
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK 1. PÁLYA
A - B CSOPORT - NAGYTEREM
08.00 CSONTZENÉSZEK   -   RUDAS B
08.15 KERÓS FIÚK   -   MÁKOSGUBÁK
08.30 KERI 9   -   ARANYCSAPAT
08.45  RUDAS A   -   BÁNKI 1
09.00 KERI FIÚK 2   -   KINTI FIÚK 
09.15 BÁNKI 1   -   HILD FIÚK
09.30 CSONTZENÉSZEK   -   KERI 9
09.45 ARANYCSAPAT   -   MÁKOSGUBÁK
10.00 KERÓS FIÚK   -   RUDAS B
10.15 KERI 9   -   MÁKOSGUBÁK
10.30 CSONTZENÉSZEK     KERÓS FIÚK
10.45 RUDAS B     ARANYCSAPAT
11.00 KERÓS FIÚK     KERI 9
11.15 MÁKOSGUBÁK     RUDAS B
11.30 ARANYCSAPAT     CSONTZENÉSZEK
A CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
HELY  CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.   5        -   
2.   5        -   
3.   5        -   
4.   5        -   
5.   5        -   
6.   5          
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK 2. PÁLYA
B CSOPORT - KISTEREM
08.00 RUDAS A   -   HILD FIÚK
08.15 BÁNKI 1   -   KERI FIÚK 2
08.30 HILD FIÚK   -   KINTI FIÚK
08.45 MÁKOSGUBÁK   -   CSONTZENÉSZEK
09.00 RUDAS B   -   KERI 9
09.15 ARANYCSAPAT   -   KERÓS FIÚK
09.30 KINTI FIÚK   -   RUDAS A
09.45 HILD FIÚK   -   KERI FIÚK 2
10.00 KINTI FIÚK   -   BÁNKI 1
10.15 KERI FIÚK 2   -   RUDAS A
B CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
HELY CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.   4        -   
2.   4        -   
3.   4        -   
4.   4        -   
5.   4        -   
EGYENES KIESÉSES SZAKASZ
NÉGY KÖZÉ JUTÁSÉRT
12.00 (1) A1   -   B4
12.15 (2) A2   -   B3
12.30 (3) A3   -   B2
12.45 (4) A4   -   B1
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT
13.00    -   
13.15    -   
BRONZMÉRKŐZÉS
13.30    -   
ARANYMÉRKŐZÉS
13.45    -   
14.00 EREDMÉNYHÍRDETÉS
I. CENTRUM KUPA II. FORDULÓ DUNAÚJVÁROS, 2019. FEBRUÁR 18. HÉTFŐ
VÉGEREDMÉNY
1. HELY  
2. HELY  
3. HELY  
4. HELY  
KÜLÖN DÍJAZOTTAK
LEGJOBB JÁTÉKOS  
LEGJOBB KAPUS  
GÓLKIRÁLY  
DLSZ+ DÍJ  

 

I. CENTRUM KUPA LÁNY MEZŐNY II. FORDULÓ DUNAÚJVÁROS, 2019. FEBRUÁR 18. HÉTFŐ
A CSOPORT
1.  II. RÁKÓCZI
2.  LÓRI LÁNYOK
3.  DUNAFERR
4.  KERI LÁNYOK
I. CENTRUM KUPA LÁNY MEZŐNY II. FORDULÓ DUNAÚJVÁROS, 2019. FEBRUÁR 18. HÉTFŐ
B CSOPORT
1.  KERI 9.E.D.
2.  HILD LÁNYOK
3.  RUDAS
4.  KERÓS CSAJOK
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK
A CSOPORT - KISTEREM
10.30 II. RÁKÓCZI   -   LÓRI LÁNYOK
10.42 DUNAFERR   -   KERI LÁNYOK
10.54 KERI LÁNYOK   -   II. RÁKÓCZI
11.06 LÓRI LÁNYOK   -   DUNAFERR
11.18 II. RÁKÓCZI   -   DUNAFERR
11.30 LÓRI LÁNYOK   -   KERI LÁNYOK
A CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
HELY  CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.   3        -   
2.   3        -   
3.   3        -   
4.   3        -   
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK
B CSOPORT - KISTEREM
11.42 KERI 9.E.D.   -   HILD LÁNYOK
11.54 RUDAS   -   KERÓS CSAJOK
12.06 KERÓS CSAJOK   -   KERI 9.E.D.
12.18 HILD LÁNYOK   -   RUDAS
12.30 KERI 9.E.D.   -   RUDAS
12.42 HILD LÁNYOK   -   KERÓS CSAJOK
B CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
HELY  CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.   3        -   
2.   3        -   
3.   3        -   
4.   3        -   
EGYENES KIESÉSES SZAKASZ
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT
12.54 (1)    -  
13.06 (2)    -   
BRONZMÉRKŐZÉS
13.18   -  
ARANYMÉRKŐZÉS
13.30    -   
13.45 EREDMÉNYHÍRDETÉS

 

I. CENTRUM KUPA LÁNY MEZŐNY II. FORDULÓ DUNAÚJVÁROS, 2019. FEBRUÁR 18. HÉTFŐ
VÉGEREDMÉNY
1. HELY  
2. HELY  
3. HELY  
4. HELY  
KÜLÖN DÍJAZOTTAK
LEGJOBB JÁTÉKOS  
LEGJOBB KAPUS  
GÓLKIRÁLY  
DLSZ+ DÍJ