Centrum Kupa I. Forduló 2018/2019. évad

Centrum Kupa I. Forduló 2018/2019. évad

Esemény ideje: 
2018. november 21. szerda 08:30
Az eseményig még 3 nap van hátra
Oszd meg másokkal!

Dénes Niki (DLSZ) Gyermek és,- Ifjúsági bizottság tagja a Centrum kupa szervezője

A Dunaújvárosi Szakképzési Centrum, valamint a Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség, Gyermek-és Ifjúsági Bizottsága az idei évtől lehetőséget kíván nyújtani a középiskolásoknak arra, hogy egy szervezett torna keretein belül mutathassák be labdarúgó tudásukat. A szervezőknek fontos, hogy az egészséges életvitel és a sport a fiatalok körében is természetes legyen, ehhez kínál kiváló lehetőséget a november 21-én megrendezésre kerülő I. Centrum Kupa. A tornán iskolájukat képviselve, fiúk és lányok egyaránt megmérkőzhetnek a szebbnél szebb kupákért, érmekért, ajándékokért, továbbá a sportrendezvény legjobbjai külön díjazásban is részesülnek. Bízom benne, hogy a Centrum Kupa minél több intézmény érdeklődését kelti majd fel, ezáltal teremtve lehetőséget a gyerekeknek a mozgásra és a kikapcsolódásra. Sok szeretettel várjuk az iskolák csapatainak jelentkezését. Biztosan állíthatom, hogy egy vidám és izgalmakkal teli sportnapnak nézünk elébe.

CENTRUM KUPA FIÚ MEZŐNY
SOR CSAPATNÉV INTÉZMÉNY TESTNEVELŐ
1.  KERÓS FIÚK  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI  MOLNÁRNÉ DANKÓ KRISZTINA
2.  KERI FIÚK  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI  MOLNÁRNÉ DANKÓ KRISZTINA 
3.  ARANYCSAPAT  DUNAFERR SZAKISKOLA  BENKE ZOLTÁN
4.  KERI 9  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI  HORVÁTH EDINA
5.  BÁNKI  BÁNKI DONÁT SZAKISKOLA  PAPP PÉTER
6.  HILD FIÚK  HILD JÓZSEF SZAKISKOLA  KŐVÁRI LÁSZLÓ
7.  RUDAS B  RUDAS KÖZGAZDASÁGI SZAKISKOLA  ÁRGYELÁN DOMINIKA
8.  RUDAS A  RUDAS KÖZGAZDASÁGI SZAKISKOLA  KOVÁCS ZSOLT
9.  HÉT VEZÉR  SZABOLCS VEZÉR GIMNÁZIUM PUSZTASZABOLCS  ÓDOR LAJOS - HORVÁTH BÁLINT 
10.  KINTI FIÚK  DUNAFERR SZAKISKOLA   BENKE ZOLTÁN
11.  CSONTZENÉSZEK  DUNAFERR SZAKISKOLA KÖZPONTI  BENKE ZOLTÁN
12.  MÁKOSGUBÁK  DUNAFERR SZAKISKOLA  KÖZPONTI  BENKE ZOLTÁN
13.  POK  PANNON OKTATÁSI KÖZPONT GIMNÁZIUM  KOVÁCS ERDŐSI VERA
14.  BÁNKI II.  BÁNKI DONÁT SZAKISKOLA  PAPP PÉTER
CENTRUM KUPA LÁNY MEZŐNY
SOR CSAPATNÉV INTÉZMÉNY TESTNEVELŐ
1.  KERÓS CSAJOK  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI  HORVÁTH EDINA
2.  KERI LÁNYOK  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI  HORVÁTH EDINA
3.  DUNAFERR  DUNAFERR SZAKISKOLA  MARTON KRISTÓF
4.  KERI 9 E,D  KERESKEDELMI ÉS VENDÉGLÁTÓIPARI  HORVÁTH EDINA
5.  HILD LÁNYAI  HILD JÓZSEF SZAKISKOLA  FEHÉR KRISZTIÁN
6.  RUDAS  RUDAS KÖZGAZDASÁGI SZAKISKOLA  HORVÁTH ISTVÁN
7.  II. RÁKÓCZI  II. RÁKÓCZI FERENC SZAKISKOLA (KISKUNHALAS)  DÁVID GÉZA

További információ a rendezvényről:

  • Időpont: 2018. december 21. szerda 07.45 - 14.00
  • Helyszín: Dunaújváros Sportcsarnok kis és nagyterem - Dunaújváros, Eszperantó út 2. - 4.
  • Főtámogató: DMJV Önkormányzata
  • Támogató: Acerbis Dunaújváros
  • Rendező: Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség
  • Résztvevők: Középsikolás csapatok
  • Jelentkezési díj: 0, Ft / Csapat
  • Jelentkezés: www.dlsz.hu
  • Telefon: +36-70-616-5941

Centrum kupa díjazása:

  • 1. hely: kupa + 12 darab érem + díszoklevél
  • 2. hely: kupa + 12 darab érem + díszoklevél
  • 3. hely: kupa + 12 darab érem + díszoklevél
  • Legjobb játékos: díszserleg + díszoklevél
  • Legjobb kapus: díszserleg + díszoklevél
  • Gólkirály: díszserleg + díszoklevél
  • DLSZ+: díszserleg + díszoklevél

Minden nevezett Intézmény csapata 1 darab Acerbis labdát kap ajándékba, valamint a testnevelő tanára egy gálapólót kap ajándékba!

CENTRUM KUPA FIÚ MEZŐNY  DUNAÚJVÁROS, 2018. NOVEMBER 21.
A CSOPORT
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
CENTRUM KUPA FIÚ MEZŐNY  DUNAÚJVÁROS, 2018. NOVEMBER 21.
B CSOPORT
1.  
2.  
3.  
4.  
5.  
CENTRUM KUPA FIÚ MEZŐNY  DUNAÚJVÁROS, 2018. NOVEMBER 21.
C CSOPORT
1.  
2.  
3.  
4.  

 

CSOPORTMÉRKŐZÉSEK 1. PÁLYA
A CSOPORT
09.00 HAMUTIPRÓK 0 - 0  HANGOVER
09.25 KEMI KER KFT 4 - 1  BABÁD BRIGÁD
09.50 HANGOVER 1 - 5  GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
10.15 HAMUTIPRÓK 1 - 4  KEMI KER KFT
10.40 BABÁD BRIGÁD 1 - 4  GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
11.05 KEMI KER KFT  5 - 1  HANGOVER
11.30 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 0 - 1  HAMUTIPRÓK
11.55 HANGOVER 0 - 1  BABÁD BRIGÁD
12.20 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK  1 - 1   KEMI KER KFT
12.45 BABÁD BRIGÁD 2 - 1 HAMUTIPRÓK
A CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
HELY  CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.   4        
2.   4        
3.   4        
4.   4        
5.   4        -     
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK 2. PÁLYA
B CSOPORT
09.00 KAN ÁSZOK FC 2 - 0 SÓSTÓ FC
09.25 SIKERABLAK 7 - 0 KFC
09.50 SÓSTÓ FC 3 - 1 ASZTALOS GUMISZERVIZ
10.15 KAN ÁSZOK FC 2 - 3 SIKERABLAK
10.40 KFC 1 - 9 ASZTALOS GUMISZERVIZ
11.05 SIKERABLAK 1 - 1 SÓSTÓ FC
11.30 ASZTALOS GUMISZERVIZ 1 - 1 KAN ÁSZOK FC
11.55 SÓSTÓ FC 6 - 0 KFC
12.20 ASZTALOS GUMISZERVIZ 1 - 4 SIKERABLAK
12.45 KFC 1 - 9 KAN ÁSZOK FC
B CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
HELY CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.   4        -    
2.   4        -   
3.   4        -   
4.   4        -   
5.   4        -   
CSOPORTMÉRKŐZÉSEK 3. PÁLYA
C CSOPORT
09.00 ROZÉFRÖCCS 4 - 1 ZÉRÓ TOLERANCIA
09.25 REAL CONCORD  0 - 3 STEELWORKERS
09.50 ZÉRÓ TOLERANCIA 2 - 0 FC FAKABÁT
10.15 ROZÉFRÖCCS 8 - 1 REAL CONCORD
10.40 STEELWORKERS 3 - 0 FC FAKABÁT
11.05 REAL CONCORD 0 - 4 ZÉRÓ TOLERANCIA
11.30 FC FAKABÁT 0 - 3 ROZÉFRÖCCS
11.55 ZÉRÓ TOLERANCIA 0 - 4 STEELWORKERS
12.20 FC FAKABÁT 1 - 2 REAL CONCORD
12.45 STEELWORKERS 3 - 1 ROZÉFRÖCCS
C CSOPORT VÉGEREDMÉNYE
HELY  CSAPAT M GY D V RG-KG P
1.   4        -   
2.   4        -   
3.   4        -   
4.   4        -   
5.   4        -   
EGYENES KIESÉSES SZAKASZ
NÉGY KÖZÉ JUTÁSÉRT
13.30 (1) KAN ÁSZOK 3 - 4 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
13.55 (2) SIKERABLAK 0 - 2 BABÁD BRIGÁD
14.20 (3) KEMI-KER KFT 2 - 1 ROZÉFRÖCCS
14.45 (4) STEELWORKERS 0 - 0 (b.u.: 4-3) SÓSTÓ FC
DÖNTŐBE JUTÁSÉRT
15.10 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 1 - 1 (b.u.: 1-3) KEMI-KER KFT
15.35 BABÁD BRIGÁD 0 - 6 STEELWORKERS
BRONZMÉRKŐZÉS
16.00 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 1 - 1 (b.u.: 2-3) BABÁD BRIGÁD
ARANYMÉRKŐZÉS
16.25 KEMI-KER KFT 2 - 1 STEELWORKERS
17.00 EREDMÉNYHÍRDETÉS
II. MPRINT KUPA "ÚJRA GONDOLVA!" DUNAÚJVÁROS, 2018. ÁPRILIS 30.
VÉGEREDMÉNY
1. HELY KEMI-KER KFT
2. HELY STEELWORKERS
3. HELY BABÁD BRIGÁD
KÜLÖN DÍJAZOTTAK
LEGJOBB JÁTÉKOS CAMIN RÓBERT (KEMI-KER KFT)
LEGJOBB KAPUS ELTER ZOLTÁN (KEMI-KER KFT)
GÓLKIRÁLY DOROGI VIKTOR (STEELWORKERS) 4 GÓL
A NAP PILLANATA DOROGI VIKTOR (STEELWORKERS)
DLSZ + DÍJ

BABÁD BRIGÁD

:-)