CAMPUS Osztály 2017/2018 Szezon Versenynaptár

Markó Lajos Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2017/2018

Megjegyzés:

  • A góllövők nevét a jegyzőkönyvekből kiírva hitelesítjük
  • ( H ) = halasztást kért csapat
  • ( I )  = halasztás időjárás miatt
  • ( E ) = elmaradt mérkőzés / csapat
  • ( V ) = visszalépett

I. Forduló

2017. AUGUSZTUS 29. KEDD
 BLACK & WHITE 

3 - 2

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
PAPA SE 

2 - 2

 B.T. MIRAGE
ASZTALOS GUMISZERVIZ 

4 - 3

 IRAPUATÓ
2017. SZEPTEMBER 1. PÉNTEK
VARÁZS KÉP 

2 - 0

 AKRASZ-BAU SE
GYALOG GALOPP 

8 - 3

 UNIÓ TAXI

II. Forduló

2017. SZEPTEMBER 5. KEDD
IRAPUATÓ 

1 - 1

 VARÁZS KÉP
B.T.MIRAGE 

0 - 6

 ASZTALOS GUMISZERVIZ
2017. SZEPTEMBER 8. PÉNTEK
UNIÓ TAXI 

2 - 2

 BLACK & WHITE
AKRASZ-BAU SE 

5 - 5

 GYALOG GALOPP
GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

4 - 7

 SZÉCHENYI PÉKSÉG

III. Forduló

2017. SZEPTEMBER 12. KEDD
SZÉCHENYI PÉKSÉG 

4 - 4

 UNIÓ TAXI
ASZTALOS GUMISZERVIZ 

5 - 0

 PAPA SE
2017. SZEPTEMBER 15. PÉNTEK
VARÁZS KÉP 

4 - 1

 B.T. MIRAGE
GYALOG GALOPP 

4 - 1

 IRAPUATÓ
BLACK & WHITE 

1 - 4

 AKRASZ-BAU SE

IV. Forduló

2017. SZEPTEMBER 19. KEDD
PAPA SE 

6 - 6

 BLACK & WHITE
ASZTALOS GUMISZERVIZ 

11 - 1

 GYALOG GALOPP
2017. SZEPTEMBER 22. PÉNTEK
 AKRASZ-BAU SE 

7 - 3

 UNIÓ TAXI
B.T. MIRAGE

3 - 1

 SZÉCHENYI PÉKSÉG
 IRAPUATÓ 

1 - 2

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

V. Forduló

2017. SZEPTEMBER 26. KEDD
PAPA SE 

0 - 1

 VARÁZS KÉP
 B.T. MIRAGE 

4 - 8

 GYALOG GALOPP
2017. SZEPTEMBER 29. PÉNTEK
 IRAPUATÓ 

4 - 2

 BLACK & WHITE
AKRASZ-BAU SE 

11 - 1

 SZÉCHENYI PÉKSÉG
UNIÓ TAXI 

4 - 9

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

VI. Forduló

2017. OKTÓBER 03. KEDD
GYALOG GALOPP

4 - 1

 PAPA SE.
VARÁZS-KÉP

3 - 3

 ASZTALOS GUMISZERVIZ
BLACK & WHITE

4 - 1

 B.T. MIRAGE
2017. OKTÓBER 06. PÉNTEK
SZÉCHENYI PÉKSÉG

6 - 2

IRAPUATÓ
GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

1 - 2

AKRASZ-BAU SE.

VII. Forduló

2017. OKTÓBER 10. KEDD
 VARÁZS KÉP

5 - 1

 BLACK & WHITE
PAPA SE

3 - 4

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
ASZTALOS GUMISZERVIZ

1 - 3

 SZÉCHENYI PÉKSÉG
2017. OKTÓBER 13. PÉNTEK
19.00  B.T. MIRAGE

2 - 2

 UNIÓ TAXI
20.00  IRAPUATÓ

2 - 5

 AKRASZ-BAU SE.

VIII. Forduló

2017. OKTÓBER 17.  KEDD
SZÉCHENYI PÉKSÉG

7 - 4

VARÁZS KÉP
GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

2 - 8

 ASZTALOS GUMISZERVIZ
2017. OKTÓBER 20. PÉNTEK
 UNIÓ TAXI

3 - 6

 PAPA SE
BLACK & WHITE

3 - 7

 GYALOG GALOPP
AKRASZ-BAU SE

0 - 2

 B.T. MIRAGE

IX. Forduló

2017. OKTÓBER 24. KEDD
SZÉCHENYI PÉHKSÉG

9 - 2

 PAPA SE.
BLACK & WHITE

0 - 2

 ASZTALOS GUMISZERVIZ
2017. OKTÓBER 27. PÉNTEK
GYALOG GALOPP

13 - 1

VARÁZS KÉP
GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

7 - 4

 B.T. MIRAGE
UNIÓ TAXI

4 - 3

 IRAPUATÓ

X. Forduló

2017. OKTÓBER 31. KEDD
VARÁZS KÉP

2 - 5

GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
ASZTALOS GUMISZERVIZ

2 - 1

 UNIÓ TAXI
B.T. MIRAGE

6 - 6

 IRAPUATÓ
2017. NOVEMBER 03. PÉNTEK
GYALOG GALOPP

6 - 5

 SZÉCHENYI PÉKSÉG
PAPA SE

3 - 6

 AKRASZ-BAU SE

XI. Forduló

2017. NOVEMBER 07. KEDD
UNIÓ TAXI

1 - 4

VARÁZS KÉP
GAZDAGOK ÉS SZÉPEK

5 - 4

 GYALOG GALOPP
2018. NOVEMBER 10. PÉNTEK
SZÉCHENYI PÉKSÉG

6 - 7

BLACK & WHITE
 IRAPUATÓ

6 - 3

 PAPA SE.
AKRASZ-BAU SE.

5 - 4

 ASZTALOS GUMISZERVIZ

2018.

XII. Forduló

2018. MÁRCIUS 20. KEDD
UNIÓ TAXI 

2 - 6

 GYALOG GALOPP
IRAPUATÓ 

1 - 5

 ASZTALOS GUMISZERVÍZ
GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

9 - 3

 BLACK & WHITE
2018. MÁRCIUS 23. PÉNTEK
B.T.TEAM 

5 - 0

 PAPA SE
AKRASZ BAU 

3 - 4

 VARÁZS KÉP

XIII. Forduló

2018. MÁRCIUS 27. KEDD
BLACK & WHITE 

7 - 3

 UNIÓ TAXI
ASZTALOS GUMISZERVÍZ 

7 - 4

 B.TEAM
SZÉCHÉNYI PÉKSÉG 

2 - 5

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
2018. MÁJUS 4. KEDD
19.00 VARÁZS KÉP 

-

 IRAPUATÓ
20.00 GYALOG GALOPP 

-

 AKRASZ BAU

XIV. Forduló

2018. ÁPRILIS 04. KEDD
UNIÓ TAXI 

3 - 5

 SZÉCHÉNYI PÉKSÉG
PAPA SE 

6 - 5

 ASZTALOS GUMISZERVÍZ
IRAPUATÓ 

5 - 1

 GYALOG GALOPP
2018. ÁPRILIS 06. PÉNTEK
AKRASZ BAU 

3 - 4

 BLACK & WHITE
B.TEAM 

0 - 5

 VARÁZS KÉP

XV. Forduló

2018. ÁPRILIS 10. KEDD
SZÉCHÉNYI PÉKSÉG 

2 - 2

 B.T.TEAM
GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

1 - 1

 IRAPUATÓ
GYALOG GALOPP 

0 - 10

 ASZTALOS GUMISZERVÍZ
2018. ÁPRILIS 13. PÉNTEK
UNIÓ TAXI 

5 - 9

 AKRASZ BAU SE
20.00 BLACK & WHITE 

2018.05.04.

 PAPA SE

XVI. Forduló

2018. ÁPRILIS 17. KEDD
BLACK & WHITE 

3 - 4

 IRAPUATÓ
GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

7 - 2

 UNIÓ TAXI
GYALOG GALOPP 

3 - 6

 B.T.TEAM
2018. ÁPRILIS 20. PÉNTEK
19.00 VARÁZS KÉP 

-

 PAPA SE
20.00 SZÉCHÉNYI PÉKSÉG 

-

 AKRASZ BAU SE

XVII. Forduló

2018. ÁPRILIS 24. KEDD
18.00 PAPA SE 

-

 GYALOG GALOPP
19.00 AKRASZ BAU SE 

-

 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK
20.00 ASZTALOS GUMISZERVÍZ 

-

 VARÁZS KÉP
2018. ÁPRILIS 27. PÉNTEK
18.00 B.T.MIRAGE 

-

 BLACK & WHITE
20.00 IRAPUATÓ 

-

 SZÉCHÉNYI PÉKSÉG

XVIII. Forduló

2018. MÁJUS  08. KEDD
19.00 SZÉCHÉNYI PÉKSÉG 

-

 ASZTALOS GUMISZERVÍZ
20.00 UNIÓ TAXI 

-

 B.T.MIRAGE
2018. MÁJUS 11. PÉNTEK
18.00 BLACK & WHITE 

-

 VARÁZS KÉP
19.00 GAZDAGOK ÉS SZÉPEK 

-

 PAPA SE
20.00 AKRASZ BAU SE 

-

 IRAPUATÓ

XIX. Forduló

2018. MÁJUS -. KEDD
-

-

-
-

-

-
-

-

-
2018. MÁJUS -. KEDD
-

-

-
-

-

-
-

-

-

XX. Forduló

2018. MÁJUS -. KEDD
-

-

-
-

-

-
-

-

-
2018. MÁJUS -. KEDD
-

-

-
-

-

-
-

-

-

XXI. Forduló

2018. MÁJUS -. KEDD
-

-

-
-

-

-
-

-

-
2018. JÚNIUS -. KEDD
-

-

-
-

-

-
-

-

-

XXII. Forduló

2018. JÚNIUS -. KEDD
-

-

-
-

-

-
-

-

-
2018. JÚNIUS -. KEDD
-

-

-
-

-

-
-

-

-

 

Jelenlegi hely