Osztályozó Labdarúgó Mérkőzések 2016

Oszd meg másokkal!

Az osztályozó mérkőzések szabályainak megbeszélése, valamint időpontjának lekötése 2016. június 14-én kedden 17:00 órakor a DLSZ irodájában.

Mindkét mérkőzést 2016. június 24. péntekig le kell játszani. Amennyiben a csapatvezetők nem tudnak megegyezni, a mérkőzés időpontját a DLSZ jelöli ki.

14./ Feljutás, kiesés: 6. pont) Amennyiben az osztályozós mérkőzéseken olyan eredmény születik, hogy nem lehet győztest meghatározni (idegenben szerzett gólok nem számítanak), 2x5 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbítás után is döntetlen az eredmény, 3-3 büntetőrúgást kell elvégezni, majd szükség esetén felváltva kell rúgni, amíg különbség alakul ki. A csapatok létszámát a mérkőzés végén a kevesebb játékossal rendelkező csapat létszámára kell csökkenteni. Egy játékos akkor végezhet el újabb büntetőrúgást, ha csapata minden játékosa (beleértve a kapust is) rúgott már büntetőt. A sorsoláson győztes csapat dönthet, hogy kezdi a büntetőrúgást, vagy átadja a kezdést ellenfelének. A mérkőzések helyét és időpontját a DLSZ határozza meg